Reddettikten sonraki ruh hali.

Diyelim birinden sadece hoşlanıyorsunuz ama ona aşık değilsiniz. İlginizi cinsel olarak çeken başka biri var. Bu hoşlandığınız kişiyi bir şekilde reddettiniz. Daha sonra pişmanlık yaşar mısınız, hoşlandığınız kişi aklınıza gelir mi? Yoksa sizin için önemsiz midir? Hep olmayacak şeyler kıymete biner ya, sizin için durum ne? Özellikle erkekler için.

Güncellemeler:
reddedilen benim de. biliyordu bu çocuk eğer reddederse onunla konuşmayacağımı. ya konuşuyor, yada diyelim konuşmamız gerekiyor, bunu sırıtarak yapıyor falan. Amaç nedir, dalga geçiyor dicem ama öyle de durmuyor. sevmiyor gibi duruyor ama hareketleri çok çelişiyor. amacı ne yani?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• reddedince geri dönülmemeli bence

0|0
    0|0
    • herkes ne istediğini bilse ve ona göre düz bir çizgide gitse keşke..

Erkekler Ne Diyor 4

• ben içinde bir savaşçı olanım

hükmüm inkâr edilemez

şimdi ben, bir vahşet enstrümanıyım

yenilmezlik damarıyım

böyle kararsız bırakamam bunu

savaşın içine yürüyorum bir başka günde

beni hep hatırlayın, bu

kararlılık benim en önemli yanım

teslim ol ya da yenilgiye uğratacağım

yığınların içinde bir diğeri ol

haydi, teslim ol

inansan iyi edersin

umudun sönene kadar onlarca parçaya ayrılacaksın

zafere ulaşana kadar devam edeceğim

ayağa kalk ve biraz gururlu ol

ve şimdi, hazır mısın?

rededilmedim ama edilsem ruh halim böyle olurdu tahminen ama rededilmem imkanzıs beni rededebilicek insan dünyada yok çünkü

0|0
    0|0
  • simdi erkek isteseydi hatun yanindaydi ama adaminiz ne yapmis? hatunu reddetmis.bu yuzden hatun erkek gozunde kiymete binmez.tabi ihtimaller karisik soyleki adam bir sure sonra bir hatundan*yer bosluga duser nasil olsa hatun cepte diye donmek isteyebilir.ehh o saatten sonrada salla gitsin

0|0
    0|0
  • beni bir bayan red etti ben ogünden beri kendime söz verdim ben red ediliyorsam benimle cıkmak istyene bana gelsin sanki ben onlardan cokmu kıymetsizim dedim

0|0
    0|0
  • Hayır pişmanlık duymam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...