Tanımadığım bir kıza açılmak

öncelilkle merhaba..benim sorunum trendını kaybetmemiş nedenlerden biri..açılamamak..

ben normalde üniverste mmezunu biriyim ama atanamadığımdan dolayı ticarete girmeye karar verdim bunun neticesinde her türlü işi denedin en son çorapçılık sektörune girdim ve ufak bir dükkan açtım..

gayet keyifli gidiyor ama işte belli saat dilimlerinde geçen bir bayan yüzünden son günlerde epey melankoli kapladı ruhumu..

kız nası diyim çok modern kılık kiyafetine özen gösteren ve özellikle bakışları zekice..

bı kaç kere uzaktan laf attım doğal olarak şaklabanlıklarıma güldü ama daha sonra şiddetli bi tanıma arzusu doğdu içimde..

ilkdefa bir insanın dünyasını tabitanı merak ediyom adını belirtemediğim duygular içindeyim.

neticede pazarcı gibiyim ama o daha kurumsal bı kurumda çalışan algıları diğer insanlara göre kat ve kat daha açık biri olan bu şahsa açılmak istiyom ama enpati yapınca o olumsuz kararın vermesınde etken olan etkenler karşısında hak veriyom :))

benim asıl korkum beni yanlış anlaması ...cinsellik bekletısı olan biri yada egosunu tatmin etmeye çalışan biri olarak görmesi..

ben ona benim sevgilim olurmusun cevabını bekleyen değil dünyaya nasıl baktığını olaylara olan yorumunu kişilğini düşüncelerını merak ediyom...

ilkdefa bir insanla sonsuza kadar konuşabılrım gibi hidssediyom kendimi..seviyorum aşığım diyemıyom çünkü yaşadıklarımı bilmıyom aşkın sevgilinin aslında tanımını tam bılmıyom..

o aşk hikayelerındeki gibi sol tarfınızda ufak bir çarpıntı hisseder sonnrada dünyadan uzaklaşırsınız değil algılarım açık tanımaya değer bir insanı tanımanın farkınadlığının keyfini sürceğimi tahmin ediyom..

epey duman aslında sizden bekledıklerım empati kurup cevağp verminiz..

şimdiden herke çok teşekkur ediyom cevap yazan arkadaşlarada sonsuz saygılar..

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Hayat hikayeni yazmışsın resmen. Önce arkadaş ol sonra açıl.

0|0
    0|0
    • sen bankada çalışıyon karşındakı çoçukta peynircide...

misal yanı tepkın ne olur aslında asıl bunun cevabını bekliyom..

ben meslek seçimi yüzünden daha önce terkedilen biriyim :D omu haklı benmıyım bılmıyom ama malesef bunlarda çok önemlı...ben çok zengin ama 20 tllık bir kot pantolan giyen bırımı olsam yoksa alaturka lavabo üreten bir firmada takım elbiselı bir satış temsılcisi olsammı daha olumlu bir ılk izlenım uyandırırım..(kravatlı midyeci olurmu hiç :D)

• Ne yazıyosun bu kadar :(

• aahaha dossill üzüldüm senin yüzünden hepsini okuyacağım şimdi böyle de merhametli bir şeyhin var işte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• dossill dediyse doğrudur speed reading e rağmen okumaya üşendim dossill e katılyorum

1|0
    0|0
    • Ben de okumadım. Hatta şimdiki yorumu bile okumayı düşünmüyorum.

• :D neyse ilginiz ve alakanızdan dolayı teşekkurler...okumadan cevap verme yeteneğine sahip olan kişilerde ayrı bı saygı duyuyomm..ben talepker bir tutum iççindeyim konsept buna musade ediyor..bana sorulan soruya binayen yazdım bunuda..

• okuduk browski bak tekrar cevapladık. sen de KS rekoru gibi soru yazmışsın bro. milletin haftalık okuma kapasitesi kadar yani

• temiz pak giyin git hatunla konuş browski

0|0
    0|0
Yükleniyor...