Kapat

Yürüyüşle kilo verenler var mı aramızda?

Yürüyüşle kilo verenler kaç günde ya da ayda verdiniz? kaç kilo verdiniz? yediğiniz yağ yakıcı bişey var mıydı?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir hafta hatta belki daha az annemle yürüyüşe gittik. Düzenli de değildi , sadece bir yere yürüyerek gidermişiz gibi gidiyorduk. görsen öylesine yürüyor sanırsın. Yürüyüş yolunun sonundaki parka kadar gidip oradaki aletlere biniyorduk. akşam olunca parkın oradaki büfeden köy tostu yiyordum ve eve yürüyerek dönüyorduk. o kadar yememe rağmen birkaç günde 3 kilo vermiştim. şimdi gitmeye üşeniyorum kilom var diye ağlıyorum öyle bir anormalim işte.. ama sana tavsiyem naylon eşofmanla gidince terliyorsun üstüne duş alırsan daha kolay kilo verirsin. tabii bu havada onu giyemezsin ama...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• %100 etkili çözüm 3-4 Kaşık yoğurda 1-2 Çay kaşığı pulbiber at ve günde EN AZ 2 öğün yap istersen 3-4 öğünde yapabilirsin ve bunu 1 ay boyunca yap ayrı yeten spor yapmazsanda olmaz koş mekik Çek ve ayakta iken iki kolunu Öne uzat bacaklarını omuz genişliğinde aç 20-30 defa Eğil kalk ilkouldaki ÖĞRETMEN cezası gibi son anlattığım

0|0
    0|0
  • la karnitin al kendine zero shot olacak markası tv de reklamı oluyor altyazıda 3000 mg olan onu kullancan günde 1 doz

0|0
    0|0
  • Bana da lazım bu bilgiler

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Var ben vermistim günde bir saat yürüyerek 4 günde 1 kilo verdim tabiki daha uzun sürüyo kilo vermek ama en azindan cabuk geri almiosun

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...