Dün sorduğum bir soru ve bugün yaşadıklarım

Dün "heyecanımı nasıl dizginleyebilirim?" Baslığı altında bir sorum olmustu. Hoşlandığım kişiyle bir telefon görüşmesi yapacaktım. Aylardır düşündüğüm heyecanımı yenebilmek için mücadele verdiğim ve sonunda cesaretimi toplayıp aramaya karar verdiğim görüşme. Evet bütün cesaretimi topladım ve çevirdim numarayı çaldı..çaldı..çaldı.. cevap yok. 1 saat sonra bir daha denedim yine cevap yok. Kendimi o kadar bezgin hissediyorum ki. Tamam anlıyorum belki meşguldü belki görmedi ama insan hiç dönmez mi beni aramışsın hayırdır demez mi ya. Bir insan bu kadar vurdumduymaz olmamalı. Şimdi ben ne yapayım akıl verin arkadaşlar ne olursunuz.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Mesaj at, ''aradım ama meşguldün sanırım, müsait olunca arar mısın beni?''

0|0
    0|0
  • Bekle ve gör

0|0
    0|0
    • Ne olacak ki?

• İyi yada kötü herşey olabilir.Senin numaranı biliyor anlaşılan.Ya ilgisi yok aramadı.Yada cebelleşiyor şuanda yakında arayacaktır.

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah Allah niyeee açmadı acaba? Çok mu meşgul eden bir işi var? Derste falan mıydı yoksa? Arkadaşına falan mesaj at,sevgilim açmıyor telini diye.Sevgilin de değil gerçi,anlamadım ben olayı tam olarak.Kendisine başka şekilde ulaşmaya çalış,öğren sebebini.E sonuçta eninde sonunda görecek aradığını yoksa senin tel onda kayıtlı mı değil?

0|0
    0|0
    • Kayıtlı ya mesajla konuşmuştuk. Duygularımı açacaktım üstüne düşmek de istemiyorum ama fena bozuldum

• Mesaj atarak bildir durumu,herşey yolunda mı diye sor.Bence çok önemli bi durum vardır,yoksa niye böyle yapsın,dengesiz mi bu çocuk?

Yükleniyor...