Erkek arkadasınızın erkek arkadaslarıyla yaptıkları erkek muhabbetlerine uyuz olanlar var mı?

ne tarz muhabbetlerinden şikayetciniz? sizin de hepsini bi kasık suda bogasınız gelıomu kızlar?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• ota b.ka o kadar karışmayın.deşarj oluyoruz şurda 2 dk.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kızkıza muhabbetler kadar itici değildir

0|0
    0|0
  • "ulan verse ne yaparım"

"gs de yenemedi"

"şunu yapamısın?"

"o da taş gibi hatun"

"lan yapraaaam"

"onun mk"

ne konuşalım?

1|1
    1|0
  • bazı arkadaşlar var. abi geçen gün bir kavga ettikten bir başlıyorlar kız arkadaşıyla yatak odasında yaptıklarından cıkıyorlar. Ettigin kavgadan banane 1 kız arkadaşınla yaptıklarını bana niye anlatıyorsun be p**evenk bu 2.

0|0
    0|0
  • Niye bu kadar agresifsin? Biz arkadaşlarla genelde siyasetten girip kız muhabbetiyle sonlandırırız ne varki bunda

0|0
    0|0
  • bizimde sizi boğasımız geliyor.

-ayyyyy kızlar ni kıdar guzal bi ayakıbı dımiiii

-çok hoş kızzzzz

0|0
    0|0
  • Kadinlar ilgi ister. Ilgi olmayinca da iste bu sekilde erkegin yaptigi her muhabbet goze batar :)

0|0
    0|0
    • ilgi gostermeyen kızlar da yapsın ozaman hosuna gitcekmiii

• Zaten yaparlar, kizlarin da bu dogasinda vardir. Sosyallesme ve iletisim. Hatta erkeklerden daha fazladir. Kadin fizyolojisinin bir geregidir bu.

• iki geyik yapıyoruz ona da karışın mk yeter da

0|0
    0|0
  • kızlarla erkek muhabbeti yapamayacağımıza göre buna yapacak bişi yok.

0|0
    0|0
  • uyuz olmuyorum

0|0
    0|0
  • kızların kıvancı övmesınden gıcık oluyorum o muhabettlere

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşlarımızla genelde kız muhabbeti yaparız ama ...

örn...

4 yıl arkeoloji okudum böyle taş görmedim

Ne güzel arkadaşları var olum birinide benimle tanıştırsın

0|0
    0|0
  • ayy aslı ben bugün benimkine verdim oyhhh :) kız muhabbeti forever:)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• maç konuları :D

1|2
    0|0
  • karı kız konuşmadıkları sürece no problem.. sorunlu bi hatun değilimdir o konularda..

0|0
    0|0
  • Ondan şikayetçi değilim, şikayetçi olduğum şey ben varken arkadaşların rahat konuşamaması. Ortak yakın erkek arkadaşlarımız var sevgilimle ben varken biraz çekiniyorlar her muhabbeti yapmaya, gerçi biraz daha açıldılar şimdi ama belli bir seviyeyi tutturup ona göre konuşuyorlar.Ama muhabbetlerine uyuz olmam sıkılmam da, birçok kız muhabbetinden daha mantıklı mantıklı olmasa bile daha eğlenceli olduğu bir gerçektir.

0|0
    0|0
  • Sıkıntıya gelen bir tip değilim :D Öyle oturup ayyyyy ne güzel ayakkabı konuscak tiplerdende değilim erkek arkadasımla arkadası istediği muhabbete dalsın fakat sınırını aşmadan .

0|0
    0|0
    • bende zaten ondan bahsedıorum yoksa banane yaptıkları muhabbetten.. hem sevgilisi olupta kız muhabbetleri yapmalarına ayar oluom ben

• sevgili olunca herseyini sahiplenemessin sıçtıgı b*kada karıssınlar tam olsun :D

• Erkeklerin muhabbetide çoğu dedikodu kim kimle boş muhabbetler kızlardan şikayetçi olurlar ama kızları geçtiler paparazzi gibiler

0|0
    0|0
  • Sevgilime erkek arkadaşları kız tavlamaya çıkalım gibi şeylerden bahsediyorlardı ve nefret ediyordum. Şimdi de sigara içirmeye çalışıyorlar.

0|0
    0|0
    • aynen hepsi aynı bunların... birbirlerini yoldan cıkarıo aç varlıklar

• Aynen hepsini alıp kafalarını duvara vuracaksın akılları başlarına gelecek.

• Yokk ... Benimle yapmasinda :))

0|0
    0|0
  • Ben severim erkek muhabbetlerini,Kızlar gibi yapmacık değil

0|0
    0|0
    • ben sevgilisi olupta utanmada kız muhabbeti yaptıklarını kınıyorum... kızların yapmacıklıgı senın kımlerle arkadas edındıgıne baglı

• Biz sanki kıvanç'tan bahsetmiyoruz aramızda.

Suana kadar hepsi öyleydi zülpurple.ya kıskançlık,ya yapmacıklık,vik vik vik ayyy hiç çekemem

• Aynen iste o benim yanimda cavus filan diyorlar. Sanki biz bilmiyoruz ne oldugunu. Salak ayagina yatmaktan yoruluyorum...

0|0
    0|0
    • ahhahah h :D

• Bilmedigimi dusunup sifreli konusuyolar akillari sira.

Ben internet ortaminda buyudum. Her seyi biliyorum ,uygulamiyorum diye saf degiliz herhalde. Salak bu erkekler uya.

• işte sonu yok bunun.. doyumsuz aç varlıklar...

Yükleniyor...