Siz olsanız nasıl bir şey yapardınız?

bir kaç kez gördüm evinin önündeki cafede falan bizim evin 2 3 sokak ötesinde.. bir kaç kez baktı ve bir kere göz göze geldik. ama hayal dünyasında bu kadar fazla yaşamak çok saçma geldiği için başta hiç düşünmedim. ama arkadaşlarım ortada bir şey yokken aklıma soktular ve şimdi pekte yardımları olmuyor kaldım böylece .. sadece tanışmak istiyorum ama pek mümkün değil gibi.. öyle yolda gördüğüm kişiyle pat diye tanışamam sadece onun tanışmasını sağlamam lazım.. ne yapabilirim.. ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk yürek ister, git direk tanışmak istedigini söyle, sonra geç kaldıgın için pişman olursun, ben hep öyle yaptım, bu konuda hiç keşkelerim yoktur, içinde kalacagına dışında kalsın. hep erkekten beklemek yanlış, kızlardada bu cesaret olması lazım :)

1|0
    0|0
    • ama böyle en ufak ilgiden havalancak bi tip yani o yüzden cesaret edemem.. onun tanısmasını saglamak istiyorum ordan gecıyorum mesela 2 gidiş yolum var onun evının ordan gecıyorum göremedim çünkü okul saatleri tutmuyo.. artık okul saatlerınıde biliyorum..

• Yapma böyle, kaptırma kendini, herşeyden önce bunu sen bileceksin, sonra abayıyı iyice yakıp batsın bu dünya diceksin, aşk gerçek tesadüfleri sever ;)

• haklısın ama tesadüfleri ben yaratsamda olmazmı kii aşıkmıym bilmiyorumda aslında biraz karısık bi durum benimki

Erkekler Ne Diyor 2

• yanına git ara sıra ona 3-4 saniye süreyle gözlerini ayırmadan hafif tebessüm ederek bak o da sana gülüp bakarsa en az 2 kez bu iş tamamdır.

1|0
    0|0
    • benim gidip tanısmamdansa onun gelmesini istiyorum yada 2 3 kez benı hep görse artık selam vermeye baslıyabiliriz diye düşünüyorum sizce ? ya çok hayal dünyasında yasıyomusum gibi gelıyo ama aklıma sokup uzaklasanlar sayesınde çok istiyorum tanısmak.

• bence durak şu an canlandı gözümde eğer dediğimi uygularsan onaylanmıştır çıkmanız.İyi geceler.ACI YOK ROKO ACI YOK

• bakalım :) saol iyi geceler

• git ve konuş en güzeli bu bence

1|0
    0|0
    • ama havalanır hemen.. tesadüfler olması lazım :S

• evet onu biri ham yapabilir

• sanmam öyle kızlarla nedense hç görmedim muhattap pek olmuyo ama belli olmaz tabi.. ne yapabilirim tesadüf yaratsam ?

Kızlar Ne Diyor 2

• bence onun atağa geçmesini bekle.

2|2
    0|0
    • öyle yapmam lazım ama nasıl yapabilirim. o yoldan gecıyorum hep yanı sabah ve aksam

• boşver tanışıp ne yapacaksın ya başka insan mı yok tanışacağınız varsa zaten olur sen istesen de istemesen de olayları akışına bırak.

1|0
    0|0
Yükleniyor...