Bir kalp yalnız bir kalbi mi düşünürmüş?

Birini seviyorsunuz ama sevdiğiniz kişi başkasını seviyor sizden ayrılmak istiyor ondan vaz mı geçerdiniz yoksa sizi sevmediğini bile bile yanınızda kalması için elinizden geleni yapar mıydınız? ortada böyle bi durum yok sadece soruyorum :)

• Ayrılırım
    70% (7)100% (7)82% (14)Oy Ver
  • Peşini bırakmam
    10% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Ayrılırım ama onlarında birlikte olmalarına izin vermem
    20% (2)0% (0)12% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• beklerim makul bir süre ama işte o sürenin makullük derecesinde kafa duruyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende sadece cevap veriyorum, bazen mantık dışı hareket eder insanın kalbi, saglıklı düşünemezsin,bekara karı boşamak kolay derler ama bence hiç ugraşma,üzülürsün, zamanını boşa harcarsın, ne yaparsan yap eger başkasından hoşlanıyosa o kişiyi yanında tutamazsın, Sen seversin, o gider başka birini sever, baştada dedigim gibi bende sadece cevap verdim :)

1|0
    0|0
  • kimseye kendini zorla sevdiremezsin

ve haksızlığa uğramışsan zaten kin gütmenin alemi yok karşılığını fazlasıyla alıyorlar

1|0
    0|0
  • kadının kalbi mezar gibidirgiren çıkamaz.erkeğin kalbi 5 yıldızlı otel gibidir giren çıkan belli değildir

1|0
    0|0
  • herşey ortada ayrılmaktan başka çaren yok. Bu çok acı verici olabilir ama katlanmalısın.

2|0
    0|0
  • kalp düşünmez kalp bi pompadır :) şahsen ben olsam umursamazdım yol verirdim giderdi gamsız biriyim zaten

1|0
    0|0
  • vazgeçerdim.

1|0
    0|0
  • ayrılırım. insanında bi şerefi bi haysiyeti olmalı. istemeyene zorlama olmaz !

1|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Gurup hepsi'yimi dinledin sen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• beni istemeyeni zorla nasıl yanımda tutayım? kalben benle değilse fiziken yanımda ne anlamı var? ayrılırdım.

2|2
    0|0
  • tek kürekle sandal yürümez böyle daha çok acı çekersin sadece olmaz yanii

1|0
    0|0
  • A tabiki..

1|0
    0|0
  • Ayrılırım hem ona en çokta bana eziyet.

1|0
    0|0

• Ayrılırım

0|0
    0|0

• Ayrılırım

0|0
    0|0
  • ezdirmem kendimi ona kafama sıkar giderim, ayrılırım ama intikamım da acı olur .

1|0
    0|0
    • napardın ?

• e onun suçu yoksa senin sevgilnin suçu var. eninde sonunda cezasını bulur , o sevdiği kızın üstüne de başkasını sever, böyle maymun iştahlı biri için üzülmeye gerek yok dimi ?

• ben kendim için sormamştm böyle bi durum yok :D

Yükleniyor...