Oğuzhan Özyakup'u nasıl buluyorsunuz?

Fernandes'in sakatlığından sonra bilumum renkliler Beşiktaş Fernandes'siz maç kazanamaz derken Oğuzhan şapkadan tavşan çıkardı. "Yıldızlar Topluluğu" Cincon'u sahasında rezil eden Ordu'yu tek başına yıktı. Oynadığı tüm maçlarda katkı sağlayan bu 20 yaşındaki çocuğu Arsenal alt yapısından alarak Beşiktaş'a kazandıranlardan Allah razı olsun. Müthiş bir kumaşı var her pozisyonun hakkını veriyor. Abileri gibi kendini gece hayatına karıya kıza vermeyip antrenmanını aksatmadan motivasyonunu ve konsantrasyonunu düşürmeden devam ederse Beşiktaş'ta fazla durmadan Premier Lig gibi dünyanın önde gelen liglerine döneceğini tahmin ediyorum.

Oğuzhan Özyakup gol ve asistler.

link

link

link

Abdullah Avcı'nın acilen Oğuzhan'ı A milli aday kadrosuna alması gerekir diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz? Oğuzhan hakkında sizlerin düşünceleri neler?

Güncellemeler:
Taşkalpli takımın gibi çıktın lan sen de niye kabul etmiyorsun beni ergen gerisi? Kız arkadaşım olmanı çok istiyorum. Lütfen telefonunu ver sana iyi geceler mesajı atıcam gülüm benim :* bebek yüzlüm.
Sana özel soru yazıp kız arkadaşım olmanı teklif etsem telefonunu verir misin bana? Senden çok hoşlandım. Benim gibi iri yarı erkekleri seversen kabul et yaşatırım seni güzelim.
Zaten bugün yağmur yağıyor diye Çarşı'ya da gidemedim. Hadi gel de bana güzel bir galibiyet hediyesi ver. Formanı da giy fantazim var. Bostancı'lara kadar yorma beni. O fotoğrafınla da bulurum ben seni bilmem anlatabildim mi? Hadi kabul et arkadaşlık teklifimi adam gibi özür dilersen peşini bırakırım. Yoksa bostancının bütün mahallelerinde seni o fotoğrafınla arar bulurum. Spor salonlarından birine elbet gitmişsindir. Biraz zahmetli olur ama telefonsuz da bulurum seni :D

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• oğuzhan adamın dibi.. daha bu bjk ye gelirken işte fabregas geldi demiştimç gerçekten de öyle oldu. samet hoca nın katkısıyla daha da güçlenecektir.

biz bu aşka gönül verdik parayla ölçülmez. milyon dolarlık futbolcuda ne gezer aşk... onun imanı paradır. ama biz aşka inanırız

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• oyun stili olarak Fabregasa benzetiyorum.Arsenal futbol kültürü almış olması avataj

0|0
    1|0
  • CİMBOM'LA cinconu karıştıran gerisini biliyorsun.4 sene daha şampiyon GALATASARAY.SEN RAHAT OL ABİSİ.

0|0
    1|1
    • Eyvallah cinconlu, hele bi Antep'i Elazığ'ı yenin de 4 seneye daha çok var.

• ananı götünden sikince görürsün o* çocuğu iki internetten çıktık götün kalkmış fahişenin doğurduğu*.

• güneydoğunu sikeyim* kodumun kürdü siz ancak bir kişiye 50 kişi saldırırdınız daha bak ne oluyor gel nerdesin şimdi korkak tavşan

• oğuzhan iyi futbolcu.ben gs liyim ama yıldızlar topluluğu gs değil fener.

0|0
    1|0
Yükleniyor...