İlk aşkınızla nasıl tanışmıştınız?

Selam gençler hadi yazın bişeyler :P

hadi ilk aşkınızı ve nasıl tanıştığınızı yazıın :)

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• lise 1 de tanıştık. lise 3te yakınlaştık ve sevdiğimi farkettim. ama ilk işte insan hafiften salak oluyo böyle sevdiğini hemen gösteremiyo. sonuç? kız başkasıyla çıktı, ayrılmalarını bekledim ama hala çıkıyolar bildiğim kadarıyla. tabi 2 yıldır uzağız bişey kalmadı böyle.

0|0
    0|0
    • lise askları unutulmaz oluyo yaa

• o zaman mutluluklar :D

• teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben İlk Aşkıma Bir Aykkabı Mağazasında rastladım. Mükemmel gözleri vardı sadece ayakkabı alacakken Ayakkabı corap tişört ve mont aldım. Butcem kısıtlı ıken 500 lıra bırden harcamısım sırf onunla daha uzun zaman gecırebılmek ıcın Ama bıraz husranla bıttı Bu ısın Sonu. Alışveriş Yaptıgım zaman Arefe gunuydu Bayram bıttıkten 4 gun sonra gıttıgımde ısten ayrılmıstı. Ve Onu Bırdaha Bulamadım. :(

0|0
    0|0
    • hadi ya :S

• evet Genelde Esprılıyımdır. (anlayana) Esprı yaparım Ama malesef trajedık Olayım coktur. O kızı neyaptıysam bulamadım. Antalya Gıbı Bır yerde Bulamıyorum Onu Ona yanıyorum...

• üniversitede kantinde oturuyordu yalnızdı.. oturduğu masanın altına sağa sola bakarmış gibi yaptım O şaşırınca da oturmak için bahane arıyorum dedim ve oturdum sohbet ettik bayağı bikaç hafta sonra açıldım.. birbirimizi sevdiğimiz çok güzel bi ilişkimiz var şimdi.. ilk ve tek aşkımmm...

0|0
    0|0
  • Benimle Tanışırsan eğer sana Nasıl tanıştığımızı Anlatıcam :):):):)

0|0
    0|0
  • selam moruk :D sana yazasım geldi gizli servis :D

0|0
    0|0
  • İlk aşkımla yolda tanıştık , o önden yürüyordu koştum yetiştim buna. Merhaba dedim sevgili olalı m mı ? O da dedi ki tamam olalım. İşte böyle

0|0
    0|0
  • ilk aşkım olmadıki

0|0
    0|0
  • evlerine iş için gittim aşk oldu :D

0|0
    0|0
  • Ilk aşkim okadar eskiki ne zamandan beri sevdimi hiç bilmiyom

0|0
    0|0
    • insan asık oldugu kısıyle nasıl tanıstıgını nasıl unutur ya

• ilkokul 1 de çizik taş oynarken tanııştık.şimdi evlenmiş bir de çocuğu var.

0|0
    0|0
  • hiç kimseyle çıkmadım :(

0|0
    0|0
    • kac yasındasın

• amin sanada )

• amiiinn :)

• Hatırlamıyorum nasıl tanıştığımızı.

0|0
    0|0
  • ilk ve son ve tek aşkımın adı melisa ve ne yazık ki tanışma olasılığımız yok.

0|0
    0|0
  • ben saz dersine giderken o da dil dersinden cikiyordu, camiyin yaninda mubarek yerde taistik, tam merdiven onunde oldu, ve ne olduysa o merhaba dan oldu selam verdim o da selam verdi, goz goze geldik, ve ates bacayi ozaman sardi, simdi tam 1 yil olucak, benim acim ise 14 subarta basladi, allah buyuk kime nasil yazdigisa artik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Okul da.Basketbol topu sayesinde tanıştık.

0|0
    0|0
  • Aman boşver gizlicim geçmiş geçti..Geçti ve gitti.

0|0
    0|0
  • Off ilk aşk demeyin bana. Sevgilimle bu ilk aşkı unutamama durumu yüzünden ayrıldık. Hayır ben nasıl unuttum. OF OF

0|0
    0|0
  • Hic olmadiki..

0|0
    0|0
Yükleniyor...