Spor toto süper lig kaliteli mi size göre?

Spor toto süper ligde oynanan futbolun kaliteli olduğunu düşünüyormusunuz? eğer kalitesiz görüyorsanız sizce en kaliteli futbol ligleri hangileri.

Güncellemeler:
bana sorarsanız avrupanın en kaliteli ligleri ingiltere, ispanya ,almanya, italya, fransa ve türkiye.türkiye ligini de kaliteli bir lig olarak görüyorum.şike muhabbetleri biraz zedeledi ama olsun.her takım artık birbirini yenebilecek güçte.onun dışında takip ettiğim pek fazla lig yok. zaten diğerlerinde pek kalite yok.diğerlerini belki puan ve skor anlamında takip edersem ediyorum.cevaplar için herkese teşekkür ederim.

0|0
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• polonya, yunanistan, bulgaristan, romanya, hırvatistan, çek vs. bu tarz 3. sınıf avrupa ülkelerinin önünde oldugu bi gerçek ama asla bir ingiltere ispanya almanya olamaz! rusya ve ukrayna ile aynı ayardayız kanımca. yani birinci sınıf değiliiz ama üçüncü sınıfta değiliz!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İsmini değiştirdiklerinden beri hayır falan kalmadı, toto moto yumurta mı bu?

0|0
    0|0
  • En iyi lig la liga ben ayrıca bundlesliga primier lig falan takip ediyorum süper lig onların yanında hiç.. En iyi oynayanlar tek favorim Moussa SOW

0|0
    0|0
  • premier lige ve la liga ya göre kıyaslarsak süper ligle 3.lig arasındakı fark gibi gibi.

0|0
    0|0
  • Premier ligini takip ediyorum ben daha heyecanlı geliyor bana. Bizim liginde kalitesi arttı ya ama şike davalarından sonra biraz kirlendi tabi.

0|0
    0|0
    • premier ligde favorin hangi takım peki ?

• sekiz tane yedikten sonra Liverpoola ilgi duyman doğal tabi

• aha aha aha çok komiksin laf mı soktun canım ? 8 tane yemiş olabiliriz kimler neler yiyor değil mi ? tabi siz türk halkı herhangi bir türk takımını dışarda desteklemeyi bilmezsiniz 8 tane yemiş olmamız yine de olan sempatimi düşürmedi ayrıca sanane ?

Erkekler Ne Diyor 27

• Dahada kaliteli olabilir gerçi her geçen gün birşeyler koyuluyor üstüne ama bize istikrar gerekli eğer avrupada istikrarı yakalayabilirse Türk takımları,ligimiz dünya çapında bir izleyici kitlesine sahip olacaktır.

0|1
    0|0
  • ne kalitesi?

şikeler

kavgalar

küfürler

sahaya girmeler

kıro tipli sakallı futbolcular

hakeme saldırmalar

sinir

öfke

spor yazarların üslup bozukluğu

stat dışında olaylar

takım otobüsünü taşlamalar

avrupaya gidince yenilgiler

neresi kaliteli?

0|1
    0|0
  • gayet kaliteli bence galatasaray ve fenerbahçe nin transferleri ortada beşiktaşında oynadığı futbol çok iyi ancak dediğin gibi her takım her takımı yenecek kadar da iyi değil. yerinde sayıp duran anadolu takımları var yıllardır hiçbişey katamayan. antalya sonunda bişeyler yaptı bursa kendine geldi bu sefer gençlerbirliği kayseri kötü kısacası hala baya eksiğimiz var şu yabancı aşkımız bi bitsin almanya kadar ilgi çekici olur bence

0|1
    0|0
  • Avrupada 5-10 arası bir kalitededir.İspanya,Almanya.İngiltere ligleri çok kaliteli

0|0
    0|0
  • boy boy aciklamalar var internette bu ne bicim soru.. tabiki kaliteli degil.. olsa bizim ligimizde bilmem kac milyon euro luk oyuncular olurdu.. cok iyi futbolcularin gittigi takimlar iyi takimlardir iyi ulkelerdir ;) ama para icin gidenler liste disi..

0|0
    0|1
  • kaliteli olmaya başladı bana göre her takım birbirini yenecek güçte süprizler cıkıyor eğlencelı oldu.

0|1
    0|0
  • bjk nin maclari var da

0|1
    0|0
  • bence en kalıtelı lıg turkiye ligi. bakın ispanyaya sadece 2 takım sampıyonluk mucadelesı werıyor. ve yıllardır o ıkı takım sampıyon oluyor. turkıyede ıse ılk 10 takım sampıyonluk mucadelesı werırken 1. il sonuncu arasında sadece13 puan var. avrupaya bak birde. 1. ıle sonuncu arasında 30 puan var.hangısı kalıtelı ?

0|0
    0|0
  • iddaa ortadan kalkmadığı sürede ligde kalite olmaz...

0|1
    0|0
  • En kaliteli lig İngiltere premier league bana göre. Sonrasında da la liga ve Spor toto süper lig geliyor bence. İngilterenin amatör küme takımlarının bile sahaları bizim ligdeki çoğu takımımızdan kat kat iyi. La ligayı cazip kılan ise tabi ki de ; El Classico. Türkiye'de 4 büyük çekişmesi de kalmadı artık. Çünkü tek büyük var o da ; FENERBAHÇE (:

0|0
    0|0
  • Genel olarak kalitesiz ama Beşiktaşımız kalite katıyor.

0|0
    0|2
  • kesinlikle premier league

0|0
    0|0
  • Besiktas kaliteli. Ve seyir keyif I yuksek bir Hal aldiriyo lige

0|0
    0|0
  • Gram zevk vermiyor bizim takımlar.Messiyi izlemek, toni kroosu izlemek, giovincoyu izlemek bence daha zevkli.

0|0
    0|0
  • süper ligde kalite falan yok arkads kalite la ligayla premıer ligde var adamların 2.ligi bile bizden iyi maç cıkarıyo seyir zevkı var

0|0
    0|0
  • türk futbolu bitmiş vaziyette ne milli takım nede kuküplerimiz bu köt ügidişatı düzeltmek içni çaba sarfetmiyor

0|0
    1|0
  • idare eder

0|0
    0|0
  • bence kaliteli,

0|1
    0|0
  • yavaş ve bilinçsiz oyun olduğu için kalitesiz bence

0|0
    0|0
  • bu TÜRKİYE'ye bu lig yakışmıyor

0|0
    0|0
  • orta seviyede bir lig.

0|0
    0|0
  • Kaliteli bi lig değil ama heyecanlı bir ligimiz ama kalite malesef pek yok

0|0
    0|0
  • tabiki kaliteli değil sonuç olarak yurt dışı maçlarda görüyoruz.

0|0
    0|0
  • süper lig bu sene daha dengeli ama kalite yok. zaten premier lig abi ötesi yalan

0|0
    0|0
  • la liga haricinde çoğu kötü

0|0
    0|0
  • Karınca kararınca işte

0|0
    0|0
  • 10 üzerinden 4

0|0
    0|0
Yükleniyor...