Birkaç dakikanızı ayırabilir misiniz?

6 yıl önce.. ben 12 yaşındaydım, abimin oğlu 5 yaşındaydı. o dönemler sürekli cinsellikle ilgili birşeyler merak ettiği için, benim gögüslerimi, cinsel organımı falan ellerdi. o zaman bundan çok rahatsız olurdum, ama kasılıp kaldığım için ne ona yapma diyebilirdim, ne de bir baskasına anlatabilirdim. gercekten hem de her defasında gögsümü ellemeye kalkardı, çaktırmadan ki ben anlardım, bir defasında öpmüştü. bu 3 yıl falan devam etti seyrek aralıklarla, ama ben aklıma gelince hala rahatsız oluyorum. bu olayın baslangıcının su oldugunu düsünüyorum: bir defasında babannem ve ben oturuyorduk, babannem üzerimdeki bluze bakarken göğüslerimin belirginlestigini farkedip elini gössümün üzerinde gezdirmişti. abimin oğlu da bunu görüp ordan ilham almıs olabilir. su an ben 18 yaşındayım, off cok bunalıyorum bunu düsününce, kendimi öldüresim bile geliyor bazen..

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• ya şimdi aklıma geldide benmde erkek kuzenim 4-5 yaşlarındayken bende 8 yaşımdayken bana çükünü göster diip duruyodu bende bende çük yok salak diiyodum sonra saklanbaç oynarken bi dolaba saklandık ve yine söledi bende gösterdim hala onu görünce utanıyorum ve hatırlıyomu acaba diyorum :S

0|0
    0|0
    • ay Allah da seni güldürsün ya :)) yok hatırlamıyordur sıkıntı yapma :)

Erkekler Ne Diyor 6

• o yaşlarda bizde doktorculuk oynuyoduk karşı cinsi tanımaya çalışıyodu sanırım şuan devam etmiyosa sorun yok kendini üzme

0|0
    0|0
  • hala yapıyorsa

sert çıkacaksın

saçmaladığın yer ise kendini kötü hissetmen

durdur

0|0
    0|0
  • ya cocukmus daha ama bence eğer birdaha yaparsa abine durumu söyle o gereken dersi verir ona hem üzülecek bişey yok her cocuk kendinden büyük kızların gögüsleriyle oynamıstır zmanında merak ediyorlar tabi :D cocuk yahu sonuçta

0|0
    0|0
  • Hala devam eden bisey yoksa senınkı sacmalık kız bıle degıldın kı oda erkek bıle degıldı

0|0
    0|0
    • şu an devam etmiyor ama kendimi çok koruyorum içgüdüsel olarak.. belki o yüzden ya da belki gercekten devam etmeyen bişeydir.

• keske ben olsam

0|0
    3|4
  • normal sayılabilecek birşey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• geçmiş bitmiş artık ama

0|0
    0|0
  • 5 yaşındaki çocugun ellemesinden nolcak yavrum. ellese bile koycaksın bi tane, bi daha cesaret edemez.

yeme bizi jale.

0|0
    0|0
  • olabilir böyle şeyler bu kadar büyütmeye gerek yok

1|0
    0|0
  • Benim de yeğenim kucağıma falan alınca teyze senin memen var mı göstersene diyor da ne var bunda çocuklar merak eder böyle şeyleri doğaldır.

0|0
    0|0
  • püfff arkadaşım delimisin yaa 5 yaşındaki çocuk nerdeyse bana tecavüz etti diyeceksin .madem rahatsız oldun yapma dersin yapmaz ne yani bu böle .

0|0
    0|0
  • çocuklar 5-6 yaşlarındayken cinsel organları fark ederler oynarlar sürekli. bu süreçte nasıl yol izlenmeli bilmiyorum bilen birine danışmak lazım

0|0
    0|0
  • Amaan çocukluk halleri bizde yaptık. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...