En yakın arkadaşımla aynı erkeğe aşığız ne yapmalıyım?

yaklaşık 1 yıldır birine aşığım. en yakın arkadaşımda bunu biliyordu. ve sevdiğim çoçuk bana gelip en yakın arkadaşımdan hoşlandığını söylemişti.bunu duyduğumda çok kötü olmuştum ve bunu en yakın arkadaşım duydu. başlarda bir şey hissetmiyordu , ama sonradan hareketlerinden anlamıştım ve ona hoşlanıp hoşlanmadığını sordum oda hoşlandığını söyledi. şimdi ikisi de birbirini seviyor ama sevgili değiller arkadaşım benim için onunla çıkmadığını söylüyor sizci ne yapmalıyım lütfen yardım edin.

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Ne zor durum ya bunları okumak bile başımı ağrıtmaya, bir ağırlık hissine kapılmama sebep oluyor bir de yaşasam... Allah korusun ya

0|0
    0|0
    • gerçekten zor. insan her gün acı çekiyo .unutamıyor.

• Ah yine de bu durum kırılmana neden olmuştur seni değil arkadaşını sevmesi. Ama bu lanet durumda kimse suçlu değil...

• Evet çok haklısın. kimse kalbine söz geçiremiyor. hiç kimse.

Erkekler Ne Diyor 10

• Biz de 3 arkadaş birbirimizden habersiz bir kıza aşıktık. Bu konudan bir tek halil diye bir arkadaşım haberdarmış. Kızı başka birine verdiler. Halil Elini yumruk yapıp başparmağınıda arasına sokup bir bilek hareketiyle şöyle dedi. Naaaaaaaaah ne hasana ne sana ne bana

0|0
    0|0
  • erken kalkar yol alır demişler... elini çabuk tut madem, atı alan üsküdarı geçmeden...

0|0
    0|0
  • allaha size güç verseydi televizyonda erkek için birbirlerini öldüren bayan haberleri cok duyardık :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşın çok hakiki bir insan kumaşına sahip adamı unut ve arkadaşına onunla birlikte olabileceğini söyle

0|0
    0|0
  • arkadaşını ortadan kaldır.

0|0
    0|0
  • yazı tura atın

0|0
    0|0
  • rekabetttt sonuna kadar savas kazanmakta var kaybetmekte :)

0|0
    0|0
  • arkadaşını öldür

0|0
    0|0
  • büyükler ne demiş: sevenlerin arasına girilmez.

0|0
    0|0
  • aralaından cekil kız baska birini bul sende en azından sevdiğin 2 kişi mutlu olcak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• zor bi durum ama karşı taraf zaten bi seçim yapmış arkadaşını seçmiş ,bence uzak dur o çocukdan

0|0
    0|0
    • bunu denedim ama olmuyor. ben uzak dursam bile aşık olduğum çocuk izin vermiyo.

• e ama güzelim bu belirsizlikde boğulacaksın

• öyle olucak gibi görünüyor. kader işte.. bir türlü mutlu olamıyoruz :( .

• ıyı arkadas yoktur.. ınan elıne fırsat gectıgınde yada o erkek ona yuz verdıgınde arkasına bakmadan satar senı.. tavsıyem ondan once davrann..

0|0
    0|0
  • arkadaşını öldür sevdiğine çık

0|0
    0|0
  • birbirlerinden hoşlanıyorlarsa aradan çekil

0|0
    0|0
  • hızlı davran

0|0
    0|0
Yükleniyor...