Eski sevgilinizin en çok size yaptığı neyi unutamadınız?

Eski sevgilinizin en çok size yaptığı neyi unutamadınız ? devrik cümle terk yani :D söz olarak olabilir hareket olarak (Sarılma) falan ne aklınıza geliyorsa bi anınızıda anlatabilirsiniz hadi konusalım :D

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• dersaneden çıkarken asansör tam durduğu anda dudağıma bi öpücük kondurup kaçmıştı.

1|0
    0|0
  • ramazanda ben gececi olarak çalışıyodum.. beni ramazanın ilk gününden son gününe kadar hergün sabaha kadar işten gelmemi bekliyordu, ben yatmadan yatmıyordu.. çok hoşuma gitmişti..

çocukça ama güzel

0|0
    0|0
  • hıc dokunmadım sarılmadım..koskoca bı anı olarak kaldı ıcımde

0|0
    0|0
  • en cok bi keresinde eline pecete alıp anlımdaki teri silip yüzümü kurulamıstı hata sırtımdaki teri bile almıstı valla acayip hoşuma gitmişti yaa

0|0
    0|0
  • Onunla ilk tanışmamı, asansörde beni kendisine çekip öpüşmemizi ve bana yaptığı ahşap kalbi unutmadım.

0|0
    0|0
  • gulusu cok guzel guler..

0|0
    0|0
  • beni çok kıskanması.

0|0
    0|0
  • eskı sevgılım öncekılerden cok daha farklı öpüodu benı unutamadım bide kırıktı kafası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben çoraplarımı çok sıkı giyemem, sonuna kadar çekemem yani eski sevgilim çorabimi giydirir sonra parmak kısmını gevşetirdi biraz. aklıma geldikçe ağlardım önceden.

0|0
    0|0
  • iyi hatırladığım bişeyi yok ki onun attığı kazıklar ve sırtımdan vurmalarını hatırlıyorum

0|0
    0|0
    • Kız yine güzellligin üstünde ızmirli :) üzülme sen daha iyilerine klise bi söz ama idare et ışte asıl derslerin nasıl senin

• bana bakınca gözlerinin içi gülüyordu :(

0|0
    0|0
  • sikti beni o anı hiç unutamadım :D

0|2
    0|0
Yükleniyor...