3 ayda 15 kilo nasıl veririm?

172 boyum ve 74 kiloyum 3 ayda 15-17 kilo vermek istiyorum sporcu yanımda var nasıl zayıflarım?

Güncellemeler:
ayrıca kızım 15 yaşındayım ona göre bişey deyin yanlış anlamayın

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşimin 97 kilodan 70 e düşüşünü anlatıyorum iyi dinle..

Hiçbir şekilde kızartma ürün yemiceksin.
    Ya haşlama ya da fırında pişmiş haliyle.
    Tavugu salatada ye kızartmasını yeme.
    Salçalı yemeklerden uzak dur ( yağ tuvası )

Mercimek corbası ve yumurta salatası ye.
    Yumurta salatası tarifini istersen veririm.

Günde 1.5 litre ayran içmelisin. cok faydası var.
    Abur cubur zaten yok. Ekmek yemezsen de iyi olur.
    bol bol yumurta haslama yiyebilrisin zararı yok.

Balık ızgara ya da fırın haftada 2 kere bol limonlu ve salatalı yersen inanılmaz sıkılaşırsın.

Peynir yiceksen etimek varya bakkalrda 1 tl al ondan.
    süzme yağsız peynir al ve domtesle ye. inanılmaz doyurucu oluyor...

cok cikolata çekerse canın etiformun cikolu bisküvüsü war. enfes..
    Alabilirsin.. (:

0|0
    0|0
    • oo teşekkürler denicem :)
      ama kaç günde verdin 27 kilo o da önemli tabii

• Yumurta Haşlama Yanlış Bilgi 2 Yumurta Sarısı yarım Ekmek kaloriye Denktir Yumurtanın Beyazı Tüketilmeli sarısı değil ve bu diyet Listesinin Mantıgı Birdir Protein Ağırlıklı Diyettir Biyolojik Olarak Yag Yakımı 4 Aşamalıdır 1. Şekeri yakarsın 2. Karbonhidrat 3. Yağ ve Proteindir Yani Şekerden Karbonhidrattan Uzak Durunca Geri Enerji Olarak Sadece Yag ve Protein Kalır Bu Şekilde Hızlı Kilo Verme Başlar Ama Protei Kaybı Önlenmek Zorundadır Yoksa Kas Ve Sağlık Kaybı Yaşanır Bu Yüzden Devreye Süt, Yoğurt, Tavuk, Balık, Et, Yagsız Peynir, Yumurta Beyazı Gibi Protein İçereikli Besinler Devreye Girer Hem Enerji Sağlar Hemde Sadece Yag Yakılmış Olur , Müsait bir zamanda Özelden Yazarım bir Liste Size Ben bir Ayda Hiç Aç Kalmdan Spoer yapmadan 12 kg verdim ve Kilo Vermek Zamanında Benim İçin Eziyetti Araştıra Araştıra Diyetisyen Oldum :D

• çok teşekkür ederim özelden yazarsanız çok memnun olurum benim için daha iyi olur 1 ayda 12 kg vermek
      :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bol bol spor yap yiyecgeine dikkat et.

0|0
    0|0
  • Kilo vermek istiyorsan; büyük bir kahvaltı, iyi bir öğle yemeği, sade bir yemek yemen gerekir. Sabah kahvaltında haşlanmış yumurta, light beyaz peynir, domates, salatalık,1 dilim kepek ekmeği, çay ile yapabilirsin, kahvaltıdan 30 dakika 1 saat sonra 30-40 dakikalık bir spor yap, sabahları metabolizma daha hızlıdır. Kahvaltınla öğle yemeğin arasında en az 3 saat olsun, öğle yemeğinde tavuklu salata, ton balıklı salata vs yiyebilirsin, sonrasında yine hafif bir 15-20 dakikalık bir aktivite yap. Akşam yemeğini 8den önce ye,8den sonra bir şey yeme. Akşam yemeğinde haşlanmış tavuk-et vs ya da çorba içebilirsin. Günde en az 2 litre su iç, her gün en az 8 saat uyu.1 ayda 5-6 kilo bile verebilirsin eğer bu dediklerime uyarsan. Ben 64 kgdım,46 kga indim,18 kilo verdim 3-3.5 ayda

0|0
    0|0
  • bence zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• %100 etkili çözüm 3-4 Kaşık yoğurda 1-2 Çay kaşığı pulbiber at ve günde EN AZ 2 öğün yap istersen 3-4 öğünde yapabilirsin ve bunu 1 ay boyunca yap ayrı yeten spor yapmazsanda olmaz koş mekik Çek ve ayakta iken iki kolunu Öne uzat bacaklarını omuz genişliğinde aç 20-30 defa Eğil kalk ilkouldaki ÖĞRETMEN cezası gibi son anlattığım

0|0
    0|1
  • Bence normal yediklerine devam et , 3 aylığına bir body salonuna yazıl her gün 2 saat çalış normalde 1 saat tavsi ederdim ama senin şuanki ölçülerinle 2 saat çalışma ile 3 ay sonunda mükemmel kalıplı bir vücuda sahip olabilirsin

0|0
    0|0
    • tamamda zayıflamak istiyorum kas yapmak değil

• Ya aletlerde harcadığın efor her zaman evdekinden 10 kat daha fazladır kendimden bilyom salondan çıkarken bazen ölü gibi olyodum , efor harcıcanki kalori yakıcan kapiş?

• hımm teşekürler o zmn yardımların için ( kapiş ;) )

• 15 kilo verirsen buharlarsirsin max 8-9 ver

0|0
    0|1
  • normal beslenmeyle ağırişte çalışılırsa 1 ayda verilebilir ama kız için bu mümkün değil kız için ancak spor ve kilosunun düştüğünü hisetmesi gerekir kilo kaybediyorum diye kendini şartlandırmalı

0|0
    0|0
  • Anacak sporla

0|0
    0|0
  • Gece yemek yeme 8den sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...