Kötü ayrıldık ama sonradan neden arıyor olabilir?

Ayrıldıktan 2-3 hafta sonra arayıp halimi hatrımı sordu. Birde bana aptallık ettin dedi halbuki aptallık etmediğimi (kendimce) gayet iyi biliyo.. Bu ne demek ki böyle?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Belki de her katil vurduğunu merak eder sözü doğrudur. Ölüp ölmediğini kontrol etmek için de aramış olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Demek ki fikirleri değişmiş ve senin aptallık ettiğini düşünmeye başlamış başka ne olabilir ki? Ya da suçu senin üzerine yıkıp senin kötü hissetmeni sağlamak niyeti.

0|0
    0|0
  • nasıl bir ilşkiniz vardı ne kadar süredir berabersiniz, ayrılık nedeni neydi senmi istedin omu istedi ayrılığı, bunların hepsi etkiler sana verebileceğim cevabı ama seni tekrar aramasının nedeni seni özlüyo olması olabilir ...

0|0
    0|0
  • vicdan yapmis olabilir hata ettigini anlamis olabilir ozlemis olabilir hersey olabilir..

0|0
    0|0
  • "Ben çocuğum, emziğimi ver".

0|0
    0|0
  • nedeni basit alıskanlık bide yeni bi sevgili bulamayınca eskilere dönüş oluyor :D bu normal bişey

0|0
    0|0
    • başkası zaten var haytında hatta onuda seviyo ama ben anlamadım bu işi

• ben anlamıyorum harbiden çeksin cezasını kimsenin ahı kimsede kalmıcak

• kalmazda zaten neyse boşver salla :) iyi geceler sana

Kızlar Ne Diyor 6

• vicdan yapıyor kanma

0|0
    0|0
  • açma telefonu . onu önemsedigini zanneder.benim eski sevgilimde hala faceten mesaj atar napıon diye . ama sevmiyo beni adım gibi biliyorum erkekler çok dengeszler.

0|0
    0|0
  • ya pişman olmuştur yada bi şekilde suçu sana atmaya çalışıyo

0|0
    0|0
  • baska birini bulamadigi icin

0|0
    0|0
    • başkası zaten var hayatında ayrılık nedenimizde bu

• hala seviyor olabilir

0|0
    0|0
  • sensın aptal dıyıp kapatsaydın :D

0|0
    0|0
    • öyle demek vardı ama işte bazen insanın dili lal oluyo konuşamıyosun gelmiyo laflar

Yükleniyor...