Iyi anlaştığım arkadaşıma çok sinir olmaya başladım.

ya benim arkadaşım var sınıftan bu bana sınıfın en güzel kızı diyod baya bi iyi anlaşıyoduk.u tabi bu arkadaşım kız. sonra iki gün önce bunlar sınıfın enleri diye saçma bişey hazırlamışlar en yakın arkadaşıma en güzeli demişler ben de adımı vermeden sordum bi aralar beni diyodun diye fikrim değişmiz olamaz mı dedi ve gerçekten çok gıcık oldum saçını başını yolasım geldi tamam fikrini değiştirmiş olabilir ama her fırsatta sen çok güzelsin derken şimdi trip atıyo her dediğime atarlanıyo falan en yakın arkadaşım da bu kıza sinir olurken şimdi konusu açılınca hiçbişey dememeye başladı eskiden evet çok sinir falan derdi şimdi hiçbişey demiyo sizce ben bu kızla iletişimimi kessem mi ya harbiden kafama çok takıldı bu konu sizce ne yapsma ben bu konuda ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Herhangi birşey yapıp aranızı acma.

0|0
    0|0
    • ya ne desem bağırarak cevap veriyo sonra ben karşılık verince triplere giriyo

• karşılık verme. hatasını anlaması icin zaman tanı. egerböyle devam ediyorsa arkadaşlıgını bitir.

Erkekler Ne Diyor 2

• bırak gitsin yaw en iyi arkadaş diye bişey yok bu dünyada sadece iyi anlaştığın var dünyanın en sıkı dostuda olsanız eninde sonunda birbirinden kopmalar ayrılmalar olucaktır dünyanın düzeni bu.

0|0
    0|0
  • bir şey yapmana gerek yok büyütecek bir şey yok bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaş kaç ?

0|0
    0|0
  • bence takma sen seni biliyorsan neden onaylatma gereği duyuyorsun ki? sadece soğuk davran rahatsızsan ondan istersen de konuşma ama bu kadar basit için de sinir olmaya değmez bence :)

0|0
    0|0
    • evet ama sonra da sınıfın en yakışıklısına o sınıfın enlerinde yazanları gösterdiler en yakın arkadaşımın yanında en güzeli yazıyodu gururuma dokundu ya bi de çocuğa gösterdiler

• anladım şimdi :) o yakışıklı çocuktan hoşlanıyormusn peki :)

• yok hayır :D

• Hmmm. Arkadaşın soğumuş senden.

0|0
    0|0
    • soğutcak hiçbişey yapmadım

Yükleniyor...