Hayatınızın hatası nedir?

Herkesin "hayatımın hatası" dediği birşey vardır, benim hayatımın hatası hayatımın aşkının ilk sevgilim olmaması. Sizinkiler ne? :)

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• intihar etmeye çalışmak çok aptalca olduğunu anladım şimdi hayatı yaşamayı seviyorum

kareteye devam etmemek 1-2 ay gittim sadece devam edeydim iyiydi

gitar çalmayı öğrenmemek

ergenlik çağında kas yapmak basketbol oynamamak

sevdiğime açılmamak kendime güvenim olmamasından dolayı neyseki açıldım ağır laflar etti neyse sildim boşver unut gitsin

6. sınıftan itibaren ineklemeyip ufak çaplı anadolu lisesine gidip lisede içine kapanık kendine güveni olmayan sivilceli şişko birisi olmak neyse hepsi geçti unut gitsin geçmişi

böyle işte fasa fiso takmaya değmez

şimdi iyiyim mezunum hedeflerim hayallerim var biliyorum daha iyileri var karşıma çıkacak güzeller var çok güzel günler beni bekliyor zayıfladım biraz boy kısa ama ameliyat falan halledicez işte hayata döndüm sayılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• En büyük hatam sinirlenipte dizi setinden ayrılmam oldu :( aklıma gelince içim cız ediyor :( ama bu aralar bi kaç diziden teklif alıyorum ayrı mesele.

0|0
    0|0
  • Görmezden gelmek hep yaptığım bir şeydir.

0|0
    0|0
  • benim gibilerin yaşaması hata :(((

1|0
    1|0
  • benim hayatım hatanın ta kendisi kaderim

0|0
    0|0
  • bi' kez güvendim, oydu

0|0
    0|0
  • sigaraya başlamak

0|0
    0|0
  • yalnız olmammm : (

0|0
    0|0
  • Çok sevgılım ilk aşkım olmaması

0|0
    0|0
  • iddaada 25 milyar para kaybetmek.

0|0
    0|0
  • ilk sevgilimle fazla zaman geçirmem.

0|0
    0|0
  • "Hayatınızın hatası nedir?"

dünyaya geldim

0|0
    0|0
  • sen19 yasındasın ve hayatının aşkı diyorsun. daha dur bi. Bakalım neler göreceksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O derece bi hatam olmadi zaten neler yasadiysam boyle olmasi hayirliymis dedigim icin uzulmuyorum yaptiklarima

0|0
    0|0
  • Türkiye'de yaşamaya başlamak ~

0|0
    0|0
  • evlenmek.neyseki çabuk döndüm hatamdan.

0|0
    0|0
  • aynen bende bu dertten ölcem

0|0
    0|0
  • belki de hayatım hatalar yumağı bilmiyorum.bu haliyle çok boktan böyle kabul ettim.

0|0
    0|0
    • burda ilk defa gördüğüm bi üye söylemişti onu bana.arkamdan çok kötü şeyler söylüyolarmış o da bu konuşulanlardan etkilenmiş.eşcinselmişim benim gibi insanların yaşaması hataymış vs vs.

tanımadığım insanların nefreti var üzerimde :((

Yükleniyor...