Karşıdan gelen kızın kıyafetini çekiştirmesi saçını düzeltmesi ne anlama geliyor?

Gizli Üye
20 metre öte karşıdan bir kız geliyor ve sizi gördüğü andan itibaren kıyafetini çekiştiriyor, saçıyla oynamaya/düzeltmeye başlıyor ayrıca aradaki mesafe boyunca size gözlerini arada kaçırarak baktığını farkediyorsunuz. Sizce bu kız erkekten etkilenmiş/hoşlanmış mı oluyor?
Güncellemeler
+1 yıl
KIZLAR BU KONU HAKKINDA FİKRİNİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM.
Karşıdan gelen kızın kıyafetini çekiştirmesi saçını düzeltmesi ne anlama geliyor?