Kapat

Karşıdan gelen kızın kıyafetini çekiştirmesi saçını düzeltmesi ne anlama geliyor?

20 metre öte karşıdan bir kız geliyor ve sizi gördüğü andan itibaren kıyafetini çekiştiriyor, saçıyla oynamaya/düzeltmeye başlıyor ayrıca aradaki mesafe boyunca size gözlerini arada kaçırarak baktığını farkediyorsunuz. Sizce bu kız erkekten etkilenmiş/hoşlanmış mı oluyor?

Güncellemeler:
KIZLAR BU KONU HAKKINDA FİKRİNİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Erkegi begenmis ve ona güzel gözükmek istiyor demek. kisacasi biraz etkilenmis demek.

0|1
    1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• karsı cınsın dıkkatını cekmek ıstıyor ...av avcı teması oluyor :)

0|0
    0|0
    • Yani avımı kaçırmış oldum öyle mi (:

• hayır avcıyı kacırıyorsunuz av siz oluyorsunuz :)

• Av olarak düşünülmek ne güzel birşey :P

• Bakıp bakmadığını kontrol ediyordur illa hoşlandığını göstermez güzel olup olmadığını anlamaya çalışıyor da olabilir ama hoşlanmışta olabilir tabi.

0|0
    0|0
  • hiçbi anlamı yok üstünü çekiştirmesi beli falan açılmasın diye olaiblir mesela saçı önüne gelmiştir düzeltir bu kadar abartmasak herşeyi

0|0
    0|1
    • Bence senin gibi bazı arkadaşlar soruyu anlamamış. Bu durum sizce normal mi? hiçbirşey yokken, karşı cinsi görünce mi belim açıldı mı saçım önüme geldi mi acaba diye düşünüyor (:

• Hayır yani öyle bir mesaj yazmışsınki siz kızlar hiçbir şekilde hoşlandığınızı belli etmezsinizmiş gibi birşey olmuş. Eminim sen hoşlandığın bir erkeğe kesintisiz baktığında yanındaki arkadaşın neden ona bakıyorsun diyince hayır başka yere bakıyorum diyenlerdensin çözdüm seni :P

• hayır ben temkinli yaklaşıyorum artık herşeye.biri çıkıyo karşına tamam bu benden kesin hoşlanıyo diyosun o kadar yavşak ki... bi hafta sonra başkasıyla çıkmaya başlıyo bu tarz hatalara düşmeyin diye dedim

• Güzel gozukmeye calısıo kısaca

0|0
    0|0
  • ben okulda yururken sınıfa girmeden önce saçımı başımı düzeltirim kıyafetmi düzeltrim karşıda kim geliyo farketmem bile erkekler üstünüze alınmayın :D

0|0
    0|0
    • bende sınıfa girmeden üstüme başımı düzeltirim. etek bazen toplanıyo millete rezil olmuyum diye.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yuksek bir ihtimal erkek tarafi onu etkiliyor fakat fakat aralarinda ki iletisim cok onemli bu konuda

0|0
    0|0
  • Özel bir anlamı yok. Tören üniformasını giyince bizde defalarca kez üstümüzü düzenleriz..

1|0
    0|0
  • "sizi gördüğü andan itibaren kıyafetini çekiştiriyor, saçıyla oynamaya/düzeltmeye başlıyor"

"ayrıca aradaki mesafe boyunca size gözlerini arada kaçırarak baktığını farkediyorsunuz"

ayyyy sapığın birine denk geldim,şu tipe bak,bir şey yapmaz inşallah? diye arada bir bakarak kontrol ediyor olmasın?

0|0
    0|0
  • evet erkekten hoşlandığını gösteriyor bu durum

0|0
    1|0
  • Hoşlanıyoda olabilir kötü görünüyormuyum acaba diye düşünüyorda olabilir .

1|0
    0|0
Yükleniyor...