Para ne içindir? Hemen harcar mısınız, biriktirir misiniz?

Herkes parasını farklı şekilde değendirir, kimisi yatırım yapar, kimi de günü kurtarıp tüm parasını harcar.

Türkiye'de kredilerin kullanım oranının arttığı da düşünülürse ve kazançlarınızın da geleceğini yönlendirdiğini düşünürsek siz paranızı nasıl değerlendiriyorsunuz ?

• Biriktirmek, daha fazla kazanmak
    18% (12)16% (7)17% (19)Oy Ver
  • Güç, en iyisini elde etmek
    21% (14)18% (8)19% (22)Oy Ver
  • Yaşamak ve harcamak
    61% (42)60% (27)61% (69)Oy Ver
  • Kredi ve borçları ödemek için
    0% (0)6% (3)3% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Para zor kazaniliyor ama cabuk harcaniyor.

Hem yasayip harcamak gerekiyor, hemde biriktirmek gerekiyor zor günler icin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• alışveriş yaparım :)

1|2
    0|0
  • Günü giriyorum , birazini 6 senelik fonlar var oraya yatiriyorum ,hayat sigirtama kesiliyor , kalani harciyorum ;)

0|0
    0|0
  • yaşamam için gereken kısmı harcar gerisini biriktirirm şimdiye kadar düşünmeden harcadığım nadir olmuştur . birikimi severim :)

0|0
    0|0
  • yaşamak ve harcamak tabii borçta varsa ödemek gerekir biriktirip ne yapıcam benimle mi gelecek sanki.

0|0
    0|0
  • Harcamak içindir.

0|0
    0|0
  • Yaşamak ve harcamak içindir.

0|0
    0|0
  • yaşamak ve harcamak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• a biriktirmek daha fazlası lazım

0|0
    0|0
  • paranın değerini sıkıntının içine girince anlıyosun o yüzden bence en güzeli çoğunu birikim yapmak azınııda nefsi körertmek için kullanmak lazım yeri geldiğinde bişeyden de uzak kal bişe olmaz

0|0
    0|0
  • para başarılar kazanabilmek için bir basamaktır aslında ama çoğu insan başarıyı para kazanmak için bir basamak olarak görür

0|0
    0|0
  • Şerefli insanlar için, emeklerinin karşılığıdır. Boşa harcanmaz, ihtiyaçlardan kaçılmaz. Dünyalıktır ama doğru kullanıldığında cennetinde anahtarlarından biridir. Yanlış kullanılması durumunda cehennem biletidir.

0|0
    0|0
  • Kazan harcan.mezarımı götürcez

0|0
    0|0
  • yaşamak ve harcamak panpa. harcamayacağın, zevkini çıkarmaycağın bişeyi neden kazanıyonki?

0|0
    0|0
  • Para Malların ortak değeri içindir. Şıklara görede C diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Güç, en iyisini elde etmek

0|0
    0|0

• elime geçmesin.o paranın aklını alırım. asla biriktirmedim. biriktirmemde

0|0
    0|0
Yükleniyor...