Kardeşinle eşinin aşkını duysan ne yaparsınız?

kardesınızle eşinizin bırbırlerıne aşık oldugunu anlasanız kardesınıze yada esınıze ne yaparsınız

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Anam tansiyonlarım düştü , ikisinide karşıma alır dinlerim , daha ne kadar rezil olabileceklerine bakarım arsızlıklarına , yüzsüzlüklerine , birini boşarım diğerini hayatımdan silerim ...

0|0
    0|0
  • acayip bir soru olmuş ya konuşurdum dinleyebilir miydim emin değilim farz ediyorum eğer eşimin bir hinliği olmuşta başlamış ise kardeşimi alır çıkardım onuda donuna kadar neyi varsa alırdım,ama yok ikiside kaşınmışsa ne b..ları varsa yesinler derdim galiba ayy yok ya ben rahat duramazdım üff yürü git ya akşam akşam..

2|0
    0|0
  • soruyu okurken bile boğazım düğüm düğüm oldu ya ağlarım çok fena önce sonra hakaret ederdim sanıyorum canımın acısıyla

0|0
    0|0
  • Çeker gıderım ne hallerı varsa gorsunler

1|0
    0|0
  • duymam kardesımde yok esımde ama kız kardesım ollsa kocamla olsa offf 2 sınınde suratına tukurur lanet ederımmm ceker gderım

0|0
    0|0
  • Kusura bakmasın kimse böyle bir durumda medenilik diye birşey kalmaz . İkisine de hayatı dar ederim . !

1|0
    0|0
  • allah korusun ne yapacağımı düşünemiyorum bile :/

1|0
    0|0
  • Eşimin suratına okkalı bi tokat geçiririm ama canımdan olan kardeşim onu bile haketmez ona nefretle bakmam bile fazla olur.

0|0
    0|0
  • Çıkarım ikisinin hayatından da, bir daha da anmam.

1|0
    0|0
  • Benzin döküp yakarım ikisinide

2|0
    0|0
  • Adam gibi boşanırım ve acımı unutmaya çalışırım. Nitekim gönül bu kardeşime de konabilir.

1|0
    0|0
    • ınanmıyorum

• Eee illa şiddet mi göstermem lazım türk filmi mi bu. Adam bana aşık değilse gidip vursam ne olcak vurmasam ne olcak olan olmuş. Adam gibi gururumla boşanırım. Gerisi kendilerinin bileceği iş ama birdaha da görüşmem.

• hımmm cok ıyısın

• hiçbir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • allah korusun...

0|0
    0|0
  • Tek çocuk olduğum için böyle bir şey imkansız.

0|0
    0|0
  • allah korusun ya ..

0|0
    0|0
  • ayrılırım, ikisiylede bir daha asla görüşmem

0|0
    0|0
  • Kardeşim yapmaz.

0|0
    0|0
  • Kardeşime gerçekten 5 parmağında 5'i bir değilmiş sayende bunu anladım derdim...!

Karımada senden iyi bi p*rno starı olur derdim :D

0|0
    0|0
  • bna kalmaz o kardesı annm dograr valla.. cok kepaze bı durum bırını bosar dıgerını sılerım.. küçüldukce kuculurler toz kadar. ama aldıgım darbe buyuk olur toplanmm zor olur ya :(

1|0
    0|0
    • allah korusun uzulme ya soru buuu

• tabıkı saka zaten boyle serefsızlkler cok nadır olur allah herkesı korusun nefsımızdende bızlerı

• amın

Erkekler Ne Diyor 5

• cevaplara bakıyorum da bekara karı boşamak kolay arkadaşlar. Allah düşmanımın başına vermesin ama öyle bi durumda katli vacip bi durum ortaya çıkar. gereken de bi saniye düşünülmeden göz dahi kırpmadan yapılır.

0|0
    0|0
  • diri diri gömerim

0|0
    0|0
  • nekadar sapıkça birsoru

0|0
    0|0
    • yok canım sapıkca degıl cooook olmus seyler bunlar

• olmuşta rahatsız edici fitne çıkaracak tarzda bir soru durduk yere kötü düşüncelere gerek yok olmaz ayrıca benim hayatımda böyle bişey söz konusu degil

• aman olmasın canım tabıkı yukarda yazdık sadece soru allah kımsenın basına vermesın ne oyle kardes ne oyle es

• kafalarını birbirlerine tokuştururum

0|0
    0|0
  • Başında Öyle Bişe Varsa Eşini Boşa Kardeşini De Reddet Kendine Yeni Bir Hayat Kur

İkisinide Öldürüp Ömür Boyu Cezaevinde Yatmaya Deymez .

0|0
    0|0
    • allaha sukur yok canım sagulasın senınde olmaz insallah

• İnş. Geçen Böyle Bir Şeyi Gazetede Okudum Adam Eşinin Kardeşiyle Aşk Yaşadığını Öğreniyor

Evde Önce Kardeşinin Sonra Eşinin Sonra 4 Tane Çocuğunun Ve En Son Kendi Kadasına Sıkarak Öldürüyo .

Yükleniyor...