Zor durumdayım fikir verin lütfen

arkadaşlar ablamın 7 yıllık bir ilişkisi vardı 1 yıl kadar önce ayrıldılar ablam dağıldı resmen biz yakın olduğumuz için benden bir sey gizlemez dün bana anlattıkları karşısında dondum kaldım ayrıldığı sevgilisi ile ilişki yaşamıs çıktıkları zaman zarfında ayrıldıktan sonrada onu unutabilmek için 3 farklı kişi ile ilişkiye girmiş durumunu hiç iyi görmüyorum ve endişeleniyorumda. ablam öğretmen ve ağırbaşlı biriydi o kişi gitti sanki yerıne başka birisi geldi ne yapacağım bilemiyorum yaptıklarının yanlış olduğunu anlattım konuştuk ama faydası olmadı sanki fikir verin yanlış yola gidiyor nasıl engel olacağım

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir süre terapi alma imkanı varsa iyi gelir bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ablanın acilen kendine gelmesi gerek

0|0
    0|0
  • Uzun süre evlilikle sonuçlanmayan ilişkilerde genelde dağılan taraf kızlar oluyor. O yüzden ablanda da hata var. Üstüne üstlük 3 kişiyle daha ilişkisi olmuşsa durum bence piskologluk olmuş. Vakit kaybetmeyin derim.

0|0
    0|0
  • yapabileceğin pek bir şey yok ,zamanla kendi atlatır, yanında olduğunu hissettir yeter..

0|0
    0|0
  • bence bir psikyatrla la iletişime geçmenizi tavsiye ederim. zira ablanız bir arayışta eski sevgilisini unutmak için ama bu cinsel yönden tatmin olma şeklinde olunca, ister istemez ileride bunalıma girme ihtimali olabilir.

0|0
    0|0
  • bu işler buralarda olmaz. bence doktora gitmeli hemde acilen

0|0
    0|0
  • zamanla alışır yanlış yola girmez düşünme bukadar

0|0
    0|0
  • biçok evlilik 7 yıl sürmüyor günümüzde :)

7 yıllık ilişkisinde yaşadıklarımı yoksa sonrası mı seni endişelendiren? zira bir şey yanlışsa biriyle yapınca da yanlış üçüyle yapınca da yanlış. modern yaşam dedikleri de bu olmuyor mu zaten e işte ablan modernleşmiş ne ala.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayatına yeni insanlar girmesini sağla ,kafasının dağılması için mesela beraber kursa falan yazılın.

0|0
    0|0
  • abi yedi yıl sevgili kalınırmı ya.. biter tabii..

en başından evlenip garantiye alcaktı bir yılı anlarım iki yılı anlarım üçyılı anlarım da yedi ne... dağılır tabi.. e sonra birde başka türlü dağılır ! :) neyse bunun çözümü burada değil bir psikologa gitmesinde...

0|0
    0|0
  • Sürekli yanlış yaptığını söyleyip durma bence,o da farkında ki sana anlatmış. Herşeyin geride kaldığını ve hayatını devam ettirmesinin onun elinde olduğunu söyle. Geçmişe takılıp kalarak,hayatının geri kalanını yaşamaktan kendini mahrum etme de. Ayrıca hiçbir şey için geç değildir, tekrar kendine gelebileceğini, hayatının hep böyle olumsuz geçmeyeceğini anlat ona.Ayrıca içine kapanmasına ve aynı hataları tekrarlamasına izin verme. Psikolojik destek alsa tabiki onun için daha iyi olur..

Umarım kendini toparlar :)

0|0
    0|0
  • Endişelenmekte haklısın ama korkma herkes bi sapıtır böyle zamanlarda sen uzaktan kontrol et ablanı er geç düzelecektir

0|0
    0|0
  • ona da yaptığıının yanlış olduğunu söyle eskiden nasıl biri olduğunu hatırlat abla bu sen değilsin felan de yalnız bırakma sosyal hayata yönlendir arkadaşlarıyla vakit geçirsin

0|0
    0|0
  • 7 yıllık ılıskısı olan kısı 3 kısıyle yatıp kalkınca sanmıyorum onu tekrar affeder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...