Bugüne kadar gerçekleşmiş veya gerçeğine yakın olaylar yaşadığınız bir fal baktırdınız mı olaylar neydi?

yaklaşık 5 6 yıl once çanakkale senın gelecegını belırleyecek demıstı ıstanbuldaydım o zaman lıse 3 deydım 1 yıl sonra unıversıteyı canakkalede kazandım gercektende gelecegımı belırledı

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• yok hiç falcıya gitmedim

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bigün hastanenin bahçesinde oturuyoduk bi adam geldi saf biri akıl hastasıydı galiba orda bi kadın bu adamın söylediği herşey çıkar demişti ozaman hem benim için hem abim için bişeyler söylemişti gerçektende aynen oldu şimdi bana onu hatırlattınız yıllar öceydi

0|0
    0|0
  • sımdı ılk once gelecegı Allah tan baska kımse tabıkı bılmez.ama bazı ınsanlar bırılerınden haber alıp konusuyo hıssedıyo orası ayrı.bı dede vardı yıldızname bakıyodu mesela ben o adamın herseyı soyledıgını gormustum ılgınctır.

0|0
    0|0
  • Fallara inanmıyorum. istisnalar kaideyi bozmaz, fal baktırmadım değil komşular sağolsun:) fakat ciddiye aldıgımdan değil meraktan, neyse sonuca bakılırsa çıkmadı.

0|0
    0|0
  • Hic ozel olarak gidipte baktirmadim.Misirdayken bir çingene bana neredeyse zorla fal baktı.neredeyse dediklerinin hepsi zamani geldiginde tuttu.garip dogrusu

0|0
    0|0
  • bir kız bana sana fal bakacağım kahve yap aşağıya geliyorum dedi.yapmadım geldi.kahve yaptı.bana fal baktı.45 dakika kadar konuştu,bir kısmı tuttu.

0|0
    0|0
  • Bir yaratık var. Yazarak, kehanette bulunuyor.Konuşmuyor.

0|0
    0|0
  • hiç baktırmadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...