Fenerbahçe centilmen bir kulüp değil mi sizce?

Adamlar Bursasporun şampiyonluğunu kendi evlerinde kutladılar Şampiyonlar ligine kendileri yerine Trabzonsporu gönderdiler Galatasarayın şampiyonluk görüntülerini FB tvden yayınladılar bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• farklı bir bakış açısı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• FB ve centilmenlik ikisini bir araya getiremedim .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• böyle gizlilğe sığınıp kendi takımını unutup fenere ne sallasamda günü geçirsem diyen soğan beyinlilerin tarafında olmadığım için tanrıya duacıyım allahım iyi beni bunların arasına yollamdın yoksa insanlığımdan utanırdım valla

0|0
    1|1
  • eğlenceli buluyorum fenerbahçeyi bazen komedi programları izlmek yerine fenerbahçeyi izlemek daha eğlenceli oluyor...

1|2
    1|1
  • Hee ne oldu taşş?k mı geçmiş oldun şimdi sen.. Hee bu yazıları yazdın bütün Fenerliler ne biçim takım tutuyor muşuz la biz dedi bıraktı takımı.. Kombineler iptal oldu falan..

Beyin bedava mk.. %10 nöron bol su..

0|2
    1|1
  • centılmenlık ne kelıme fb cok namuslu cok düzgün bi takımdır hiç bi zaman şikede yapmamıstır tüm takımlara örnek bi takımdır başkanı olsun yöneticisi olsun

2|0
    0|1
  • minikler 10 kişi kalan rakibi karşısında eşit olmak için bi' oyuncusunu çıkarıp maçı kazanmışlar.. en önemlisi bu olsa gerek..

0|0
    0|0
  • fenerbahce cıkarı olmayan hıç bırseyı yapmaz arkadasım

1|1
    0|2
  • bayram değiş seyran değil bu kaşak geçme isteği nereden çıktı?

grup liderliğimizi mi kıskanıyorsunuz len

çalışın sizin de olur olm

0|0
    0|0
  • saha içinde o kadar olay yapylarki bunlarla gündemi degiştiriyolar

1|1
    1|1
Yükleniyor...