Beni sevmediğini biliyorum ama sevmiyorsa neden bu kadar ilgili?

sınıfımdan bi çocuğu seviyorum gerçi sevme demeyelim hoşlantı. sınıftaki kızların çoğuna ilgisi var yani eli yüzü düzgün olanlara gidiyo sarılıyo falan benim boynumdan öpüyo,sarılıyo geçen gün avucumun içinden öptü ama muhabbetimiz yok yani uzun uzadıya bi konuşmuşluğumuz yok ben ittiriyorum onu bunları yaptığında.ama böyle yapa yapa hoşlandırdı kendinden..beni sevmediğini biliyorum ama sevmiyosa neden bu kdar ilgili onu merak ediyorum?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kendime has bir üslubum var ağız bozukluğunu kat'iyen tasvip etmem ne reelde ne sanalda.. Lakin düşünüyorum düşünüyorum bu çocuğa "p.ç" tanısı koymaktan başka bir teşhis gelmiyor aklıma.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• siz nerde yaşıyosunuzz pardonn burdaki kızlara aynı şeyi yapsalar napıyosun lan sen it diye direk dlarlarda :D

0|0
    0|0
  • alabilirmiyim acaba cabası.

0|0
    0|0
  • herkesi elde ederim havasinda istersem diyor..bi daha ki sefer bi tane carp da kendine gelsin, oyle kolay lokma oldugunu zannetmesin..sen de az kolay lokma olmadigini goster yaaa cocugun eline vermissin kendini hemen..

0|0
    0|0
  • muhabbet yok ama boynundan öpüyo:)

0|0
    0|0
    • evet çok rahat biri.rahat kızlarada aynısını yapıyo ama onlarla muhabbeti var ve ben rahat biri değilimdir ittiriyorum o yüzden ama her seferinde yine yapıyo

• Hoslanti? haha Host

0|0
    0|0
  • ne kadar marjinal bir okulmuş ora öyle ya.

0|0
    0|0
  • Senide aradan çıkarıcak xd xd

0|0
    0|0
  • amacı aşk tabi ne olsun

0|0
    0|0
  • sapık yada yumuşak büyük ihtimal .kızlara o kadar rahat hemde hepsine :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İtici, itici, itici bu çocuk. O ne öyle her kızı öpmeler bir samimiyet. Benim erkeğim sadece bana yakın davranabilir. Bak erkeğim diyorum, öyle hoşlantım olan bir erkek zaten bana bu kadar samimi olamaz.

0|0
    0|0
    • haklısın,bende hiç hoşlanmıyorum herkese olan samimiyetinden.bende izin vermiyorum ama her ittirdiğimde tekrardan yapıyo

• işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...