Evlilikte aşkın süresi ?

şuan evli değilim ama evlenince herşeyin sıradanlaşacağını düşünüyorum aşkın biteceğini zaten çoğu insan evlenince aşk 3 gün bile sürmüyor diye söylüyor. mantıklı düşününce bencede doğrudur. sizcede evlenince aşk kaç gün sürer ?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• aşk biterse yerini başka duygular alır.evliliğin amacı sadece aşk değildir sevdiğin kişiyle ömrünü sürdürebilmek hayata onunla devam edebilmektir zaten.hep iyi şeyler olmasada çabalamak ve birarada kalmak ,kendi aileni kurmak ve idare etmeye çalışmak bunlar güzel şeyler bence..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben kesinlikle biteceğini düşünmüyorum.eğerki iki tarafta monotonlaşmayı secmezse aşklarının bitmesini istemezse aşk bitmez hayatımızı ve seçimlerimizi biz seçiyoruz.ewliliği bi tapu gibi amann artık nasılsa benim düşüncesiyle dewam ettirrsek zaten cabalamayada gerek kalmaz.hergun flört gibi geçebilmeli bunun içinde seninle aynı şeyleri düşüne biriyle ewlenmelisin...diğer turlu aynı kişiylr 30.40 yıl aynı yastığa baş koymak zor olur

0|0
    0|0
  • yaa tabi ki öldürür. Ama aşık değilsin diye evlilik bitcek diye bi kural da yok. Evlendiğin zaman aşkın sürceği taş çatlasa 1 sene hadi 2 olsun. Sonra soğuma sevmeme gibi bi şey yok ama. Sadece ilk günkü gibi aşık kalmazsın o kadar. Sonrasında aşk yerini her zamanki gibi alışkanlığa bırakır. Onsuz kalkmak onsuz yatmak zor gelir. Ama aşık olduğundan değil ona alıştığın için.

0|0
    0|0
  • Yahu aşkı boşver sev ve sadık kal yeter ...

0|0
    0|0
    • o zaman bi kızla aranda aşk yoksa cinsellik birlikteliği olur başka birşey yok aşkı boşver demişsin :/

• Yahuu ne dediğini anlamıyorum , benim demek istediğim evlenmek için aşık olmayı beklemiyorum sevmem yeterli deli gibi ,3S önemli benim için Saygı-Sevgi-Sadakat dediğim budur ...

• Senin o güncellemeni silerim ...

• Ask bitse sevgi kalir.

Yeter ki insan saygiyi yitirmesin

0|0
    0|0
  • aşka gönül vermem aşka inanmam . evliliğide aşkın harcıyla inşa etmem . sevgi saygı sadakat ve mantık

0|0
    0|0
  • doğru aşk biten birşeydir sevgi kalıcı...Zaten gerçek aşklarda evlilikte belli oluyor sağlam sevgi temeli üstüne atılmış bir evlilikse hiçbir şekilde sevgininde saygınında biteceğine inanmıyorum..

0|0
    0|0
  • Ask tan anlamıyla bitmez bence yerini saygı alır bu birazda kadının elinde bence nisanliyken filan sürekli askım canım :))) hep susluler evlenince özen göstermiyorlar adam pişman oluyo evlendiğine :))))

0|0
    0|0
  • Aşk evlenmeden de biter evlilikle ilgisi ne?

0|0
    0|0
    • aynı evde hergün onun sıradan hallerini göreceksin gaz çıkardığını bile bunun gibi sürüyle şey zannetmiyorum aşkın devam edeceğini çünki onunla buluştuğunda karşında mükemmel olması seni etkilemesi bu her erkeğin aklında şu düşünceyi uyandırır abi kızlar kesinlikle gaz çıkarmaz tuvalete gitmez onlar hep mükemmel :)))

• ne alakası var saçmalama ewli olmak eşinin yanında her haltı yemek çok rahat olmak değilki...tutupta birbirinizin yanında gaz çıkaracaksanız o ewlilikten bi romantızm aşk vs bekleme zaten...:)

• sen istemezsen bitmez ben 1,5 yıldır evliyim ve hala aşığım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşım,evlenincede evlenmezsende aşk ergeç bitiyor.Evliliğimde bizimki 2-3 yıl falan sürdü diyebilirim.şöyle yani bu süre içinde,işteyken eşimi özlerdim, işten çıkıncada eve koşarak giderdim.sonra çocuk olunca kadınlar eşine karşı ilgisizleşip çocuklarına aşık oluyorlar.sonra ardı arkası kesilmeyen dırdır...geçimsizlik,kavgalar ve nihayet ayrıldık...

0|0
    0|0
  • evlilik süreye göre yapılmaz

seviyorsan hep seviyorsundur

sevmiyorsan hiç sevmiyorsundur

ayrılıyorsan hiç sevmemişsin demektir

0|0
    0|0
  • Aşk dediğin bitmez.

0|0
    0|0
  • Aynen onun için evlenmeye gerek yok.Her çiçekten bal almak daha iyi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...