Aşk hayatınızda yaşadığınız en affedilemez yaptığınız hatalar nelerdir?

Asla ve keşke yapmasaydım dediğiniz bir aşk hatanız oldu mu?Ya ben nasıl yaptım tarzında?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• aldattım da hata olarakta görmedim hani, ha bir daha yapar mıyım yapmam sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• herşeyi silersin de bir onu silemezsin herşeye katlanırsın ama onsuzluğa katlanamazsın ama zorundasın hayatın nefesine nefes almak zorundasın o olmasada yanında haydi git giderken son sözlerimi de kalbimde bırak git..

0|0
    0|0
  • deniz gizina asik olmustum boguluyodum az kalsin. bi daha tovbe. denizde saka olmaz

0|0
    0|0
  • oldu ama affedilmiş tim ta ki ... yok ya uslanmam ben :)

0|0
    0|0
  • Aşk hayatım olmadı. Olursa da yapmayı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben ve keşke haha.Keşke bu cevabı yazmasaydım sada :D

0|0
    0|0

• yanlış koordinatlara gittim:(

0|0
    0|0
  • keşke o kadar çok ilişkim olmasaydı

0|0
    0|0
  • bi kiza cok deger verdim en buyuk hata bu olmusdur adam gibi seversin o ortam pesinde olur

0|0
    0|0
    • bende çok sevdim şımardı ama yine seviyorum kullanır diye endişeliyim :( o da seviyor bende seviyorum ama çıkamıyoz

• sen süpersin sağol ya

• iyi oldugna sevindim bu durum beni de daha mutlu yapdi

• bir insanı çok seviyor iken cinsel istegini başka bir bayanla gidermek ve sevdigin kızın kuzenin sisi görüp ona iletmesi

0|0
    0|0
  • aldatmak en büyük hata

0|0
    0|0
  • Aşık olduğumu bir türlü söyliyemedim ya ona yanarım :(

0|0
    0|0
  • Aşk değilde boşluktayken birisine çok fazla kaptırmıştım kendimi. Çook fazla...

İlişkimiz toplamda 2 hafta sürdü. İlk hafta tanıştık. İkinci hafta bana geldi 1 hafta bende kaldı, ayrıldık.

Ayrıldıktan sonra bi' kötü oldum. 2 hafta sonra da unuttum.

Çok hayırsızım ya. İnsan şöyle ne bileyim 5-6 ay aşk acısı falan çeker. =(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yuz verdım ayıya geldı mıctı halıyaa... keske hıçç takmasaydım ustune dusmesey bır tarafı tavan yaptı sayemdedım

0|0
    0|0
  • "sana aşık değilim, ama çok seviyorum. biliyorum bu lafımı asla unutmayacaksın ama sevgim aşktan daha büyük" diyen sevgilimden ayrılmak

0|0
    0|0
  • İhtimalleri hesaplamayı unutmuştum!

0|1
    0|0
  • haddinden fazla önemsedim sonra g.kalktı şimdi diyorum keşke yapmasaydım

0|0
    0|0
  • olmadı hiç

0|0
    0|0
  • kendimi cinsel olarak kullanılmış hissettim.keşke yapmasaydım da böyle hissetmeseydim. ama adam testislerini boşalttı bi kere. iş işten geçti yani...amacı oymuş, amacına ulaştı.

0|0
    0|0
  • sevdiğimi söyledim,onu kendime deliler gibi bağladım,onsuz nefes alamadığımı gösterdim,bi kadının yapabileceğinden çok daha fazlasını yaptım,uçsuz bucaksız şefkat verip aşk dolu bakışlarla saçlarını okşadım...

hepsi yalandı

0|0
    0|0
  • sevgimn bittiğini sanıp başkasıyla konuşmaya başlamam büyük bi yanlıştı..

0|0
    0|0
  • aşık oldum diye onun olduğum için .( keşke saf olmasaydım :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...