Erkekler bu konuda yalan vaatlerde bulunur mu?

erkekler sevgılılerınden kızların kndını teslım etmesını ısteyınce evlenme mı vaat eder yoksa cok sevıyruz nıye beklıycez mı der ya olmaz evlenmeyı bekleyelım aşkım dyen ıçın ne dusunur yada tamam cok sevıyruz haadı aşkım dyen ıcın

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kimi evlenme vaad eder kimi ayrılmayı sana daha cok bağlanırım diye kandırır. kanmayın arkadaşlar evlenmek isteyen bekler bağlanmak isteyen o iş olmadanda bağlanır ne yani sex mi bağlayacak pehhh

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu erkekten ziyade size kalmış bir konudur.

Evlenmeden olmaz diyen bir kadını zorlamam, onun kararıdır bir şey demem.

Vaate gelince bence vaate gerek yok birbirimizi seviyorsak, cinsellikte puzzle'ın son parçasıdır.Sevdiğin kişiyle her şeyi yaşamak istemez misin ?

0|0
    0|0
  • İnsan ulaşamadığının hayranı ulaştığının nankörüdür.. Bir erkeğe evlenmeden evvel kendini teslim etmek tarihin yazdığı en büyük aptallıktır. Sakın, sakın, sakın..

1|0
    0|0
  • vlh ben öyle saçma seyler yapmam bir kere heleki kızsa hyta olmaz kız değilse eğlenmek için olabilir ama yani istediğinde alırım öyle yalanlar sölemem çevremden gördüğüm ve tanık olgudum kadarıyla hepsi seni seviyorum evlecez zaten falan diyip beyinlerini yıkılıyorlar zaten alacaklarını aldıklarında onlara bakmayanlar bile gördüm

1|0
    0|0
  • Erkekten erkeğe göre değişir bu. Bazen evlenme vaadi ile kandırırız, bazen seviyoruz beklemeye ne gerek var deriz.. Yanımızdaki hatunların durumlarına bağlı bi durum bence bu

1|0
    0|0
  • yalana ne gerek var yahu böyle bir konuda kırk takla atıcak halim yok karşılıklı istemeyle olur bu işler yalan dolana baş vurup kızın aklını çelmek hiç etik değil

0|0
    0|0
  • Kiz kendini teslim etmemelidir bence...

0|0
    0|0
  • Ben aşkım zamanı var dedim. Konuyu kendim açtım kendim kapattın anladın mı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek ne derse desin.Kız istemediği sürece kendini teslim etmez.etmemelide.

1|0
    0|0
  • Evlilik oncesi birlikte olmaya karşıyım sahsen.isterseniz geride kalmışsin da diye bilirsiniz.sahsen ben memnunum bu geride kalmışlıktan :) erkek seviyorsa karşıdaki kadin istemezse onu zorlamaz bu konuda.cunku sevgide karsı taraf kendinden daha önemlidir...Ama yok erkek zorlarsa devamlı psikolojik baskıda bulunursa bu erkek gercekten sevmiyordur.kisa ve net. Ama Kızda bunu istiyorsa o zaman problem yok.

2|0
    0|0
Yükleniyor...