Eğlenilecek kızlar ve evlenilecek kızlar kimler?

Eğlenilecek ve evlenilecek kız tanımlamanızı yapar mısınız ve neden bazılarının eğlendiği kızlar bazılarının evlendiği kızlar oluyor bunu bana açıklar mısınız? :)

(CoRaZoNaDo' nun yorumuna istinaden)

Güncellemeler:
Oleeey arkadaşlar duydunuz mu brest hepimizi oturup bu konu üzerinde kafa patlatmaya davet ediyor, hesaplar da ondanmış öyle dedi, kimler geliyor bakalım?
Arkadaşlar hala ikinci soruya cevap veren olmadı ya..

0|0
612

En İyi Kız Görüşü

• ben hem eğlenilecek hem evlenilecek bi kızdım ohhh dilediğim gibi eğlendim dilediğim gibi evlendim:)

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• CoRaZoNaDo nun önceki sorudaki yorumuna katıldığımı söylemiştim, yine tekrarlıyorum.

Evlenilecek veya eğlenilecek kız tanımı bence yanlış, olmaması gereken bir tanımlamadır, ama böyle kızlar da yok mudur tabiki de vardır. Bu tanımlardan eğlenilecek kız tanımı 18-27 yaşlarında abazan, çoğunlukla da cinsellik amaçlı erkekler sayesinde oluşmuştur bana göre. Evlenilecek de belirli bir yasa gelmiş atıyorum 27, 30+ erkeklerin artık kendilerine ev işleri yaptıracak hizmetli aramasından oluşmuştur.

Belirttiğim gibi bence bu 2 tanım da olmamalı; eğlenmek amaçlı her haltı yiyip eğlenilecek kız etiketi yapıştıran da erkektir ve sonra eline erkek eli değmemiş temiz ev işlerinden de anlayan kıza evlenilecek kız etiketi yapıştıran da erkektir. Kimse alınmasın gücenmesin ama kısaca önce her haltı yiyip sonra da saf temiz eline erkek eli değmemiş kız aramak, kızları böyle sınıflandırmak da adilikten şerefsizlikten başka bir şey değildir. Delikanlı seviyeli ciddi erkek zamanı gelince sevdiği eğlendiği kızla evlenir zaten, kızları sınıflara ayırmaya da hiç mi hiç gerek kalmaz...

1|1
    0|0
  • evlenecegin kizla eglenemeyeceksenhic evlenme dermisim... o degilde, arkadaslar,bu dunyada da adalet denilen bisey var,hersey oteki tarafa kalmiyor,eger erkekler olarak bir kizin ahini almissak, acisi oyle bir cikiyorki, kizlar icinde durum boyle...herkes hakettigini buluyor, bosyere ben naaptim da bunlar benim basima geldi diye zirlamanin bir manasi yok...bu anlattiklarimin eglenilecek ve evlenilecek kizla olan alakasini ben anlatmayacagim, herkes kendi payina dusen kismi alsin...

2|0
    0|0
  • eğlenilecek kız evlenilecek kız olmaz

ama evlenilecek kız ile aynı zamanda çok eğlenebilirsin

erkekler kızlardan hep birşey isterler şunu yapalım bunu yapalım diye

ama evlenilecek kız herşeyi yeri zamanı ve gerektiği kadar yapar

bunun dengesini ayarlayamayan kız evlenilecek kız olamaz

belki eğlenebilirsin ama evlenemezsin

ama evlenilecek kız ile çok eğlenebilir ve mutlu olabilirsin

umarım bu cevap her iki sorunun da cevabı olabilmiştir

0|0
    1|1
  • Kısaca;hayata,insanlara bakış açısından ve evlilikten beklentilerin farklılık göstermesinden kaynaklanıyor diyebilirim...

Detayı ise;rakı sofrasına iyi muhabbet konusu olur saatlerce bunun üzerine konuşulabilir diyorum :)

1|0
    0|0
    • Burda bir davet mi var:D

• sen oyle goruyorsan benim diyecegim yok, ama ben gayet adil bir teklif sundum sana 5 sen bul 5 te ben.. Daha ne yapabilirim ki:)

• o zamana kadar bulabilirim ok...ama yakın zaman itibari ile sana göre daha şanssızım bunu biliyorsun :)

• Bence ikisi de aynı kadın olabilir.

Eğlence anlayışım sinemaya, tiyatroya, konsere gitmek, doğa yürüyüşlerine katılmak, güzel bir sofra hazırlayıp müzik eşliğinde demlenmek şeklinde. Durduk yere bir pazar günü "hadi gidip ata binelim" demesi de kabul olur.

Ben bunları yaptığım kadınla neden evlenemeyim ki. Evlenirim. Saklandığı yerden çıksa da evlensek hatta.

1|0
    0|0
  • uyumuşlar, yarın verirler :)

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • kızları bu şekilde ayırıp eğlenmediği kızlarla evlenen erkeklerin daha sonra eşlerini aldattıklarını ben kendi çevremde sıkça gördüm..böyle saçma bir ayrım yapacaklarına hem eğlenebilecekleri hemde mantıklı bir kız bulmaya çalışsalar sorunları çözülür sanırım

0|0
    0|0
  • eğnenilecek kızlar veren kızlardır orası kesin:D bazılarıyla eğlenen kızlar daha sonra evlenmek için daha farklı bir imaja girer ve evlenirler. şimdi diyceksiniz ki maske takıyor falan da hangimiz takmıyoruz ki ee biz bu şekilde ayırmasak kızları onlar da rahat olcaklar gerçekte neyse o olcaklar. ama düşününce keşke bi yüz yıl önce falan doğsaydım, ne güzel bi eğlenilecek bir de evlenilecek kız alırdım:D

0|0
    2|0
  • eğlenilecek kızlar vardır bir de eğlenmeyi bilmeyen kızlar vardır gerisi teferruattır insan elbette eglenceli birisiyle evlenir :D

0|0
    0|0
  • aslında şu daha güzel değil mi; eğlenirken evleneceğin kızı bulabilmek :)

1|0
    0|0
    • sen sanki tercihini evlenilecek kizlari tercih edecekmissin gibime geldi ama:)

• yok aman kalsın. tecrübeyle sabit, eğlenemeyeceğin kızla evlenmeyeceksin :))

• Allah hayırlısını versin ne diyim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• eğlenecek kızla evlenecek kız özelliklerini birleştirsek? evlenilcek kız: çocuk bakan,yemek yapan,kadınlık görevlerinide yerine getiren yatakta,temizliğini yapan,kendine bakan,sadık,düzenli,fazla açık olmayanda olabilir,mutevazi,hanım hanımcık,çok konuşmayan olabilir ama genelde hepimiz konuşuruz :D,küfür etmeyen,içkisi sigarası olmayan,biraz zor olan,daha önce erkek eli eline değmemiş,güzel bir hatundur.

eğlenilecek kız: çoluk çocukla uğraşmak istemeyen uzun bi süre,hayatı yaşamak isteyen,gezme tozma eğlence klüplerine giden,sigara içki gibi şeyler kullanan,hemen 2 lafa yumuşayan tav olan,2 gecede yatağa atılan,güzel,sexy,açık saçık giyinebilen.ortam insanı.yemek yapmayı bilmez,temizlik yapmaz ama makyaja süse gelince ondan fazla uğraşan olmayan hatundur.

Erkeklerin gözünde tabi bunlar.bunları birleştirip tam ortasını bulursak bence en iyisi olur.

0|0
    0|0
    • Bunun tam ortsindaki kadini tarif edebilir misin peki:)

• doğru güzel anlatmışın beğendim annemde bana 1. şıktaki yani evlenilecek kızı arıyor peki sen hangi gruba dahil oluyorsun fena hatunda değilsin hani ama anam beğenmedi seni neyse anamı kandırırız cevabı bekliyorm...

• ben sahipliyim kusura bakmayın efendim :)

• Eğlenilecek ve/veya evlenilecek kadın tanımlamaları erkeklerin zihniyetinde nasıldır, bilmiyorum.

Ancak erkeklere şu tavsiyede bulunayım:

Hem beraber evlilik yürütebilecek(ev idaresi, çocuk bakımı vb) hem de beraber eğlenilecek(bar, kafe, tatil, önemli gün kutlamaları vb) bir kadınla evlensinler.

0|0
    0|0
  • Kadınlar üzüm gibidir... Sizin vereceğiniz ilgi, emek ve sevgiye göre ya şarap olurlar ya da sirke... yani onu sen istedigin kivama getireceksin eglencemi? evlilikmi ?

0|0
    0|0
  • Öyle kavun gibi koklamayla da anlaşılmıyoki.Bilemedim kafam karıştı birden:))

1|0
    0|0
  • Mesele evlenmek ya da eğlenmek değil yeğen :D Mesele ikisini de yapabileceğin insanı bulmak :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...