İp atlıyorum ve dizlerim agriyor?

Ya arkadaslar ben ip atliyorum ama dizlerimde ve ayak bileklerimde ve ayagimin ust kisminda agrilar oluyor ve cok fena normalde ip atlamaya aliskinimdir hamlık demeyin degil cunku bazi sitelerde okudum faydasini gormeye baslamisindir vs gibi yazilar okudum ama normalmi dizimin ic yan kismina bastirinca falan agriyor

Güncellemeler:
Gunlük 1500 atlama. Yapiyorum

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok atlamaktan olsa ayağının hemen üst kasları ağarmaya başlar (sebebi şu da olabilir önceden atıyor iken daha hafif şimdi daha ağır oldun ya da daha yükseğe atlıyorsun) ama diz de şu olabilir bak bacağını normal den daha fazla bükmen olabilir

Yani burdan çıkardığım büyük olasılık normalden daha yükseğe atlıyorsun bilmiyorum belki 2 tane birden atlamaya çalışıyosun hani biz erkekler artistlik olsun diye yapıyoruz ya ondan

0|0
    0|0
    • 1500 atlama ve hizli farkli sekillerde atlamada yapiyorum

• 1500 hızlı ve farklı yani normal bir insanın kat kat üstünde yapıyorsun sorunun çözülmesi için 1 hafta ara ver ve 1500 yerine atıyom 1200 yap ve fazla zıplama fazla zıplarsan çok atlayamazsın

• Him peki Teşekkürler bilgileriniz icin :)

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 4

• Dizlerine yüklenme fazla ara ver, ağrıların geçince yine abartmadan atlarsın.

0|0
    0|0
  • Fazla atlıyosun. Biraz sayımı azaltman lazım. Mesela ilk hafta 500 atlayıp sonradan sayıyı arttırabilirsin

0|0
    0|0
  • Bendede bir ağrılar oldu koşamıyorum zıplıyamıyorum ayaklarımdan dolayı spor yapamıyorum..

0|0
    0|0
  • Tabi ağrı yapar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...