Göbek nasıl eritilir?

Arkadaşlar 1.63 boyunda 48 kiloyum ama bu ara kocaman bir göbeğim oluştu pantolondan bir kaç parmak dışarı sarkan cinslerden :( giydiğim elbiseler yakismiyo tisortlerden belli oluyo sürekli bol giymek zorunda kalıyorum :( geçenlerde 10 tane mekik çektim 1 ay belim ağrıdı ne yapayimda erisin bu göbüş:(

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Karın egzersizlerine göbek erimez bu bir :D Yürüyüş yapcaksın bu iki (koşu demiyorum yürüyüş bak) , yemeklerinde az yağlı şeyleri tercih etceksin buda kulağına küpe olucak türden üçüncüsüydü :D

0|0
    0|0
  • mekik çek ya da spor yap

0|0
    0|0
  • Mekik çekmeye devam et

0|0
    0|0
  • göbüşlü hatun candır

0|0
    0|0
    • Fazlası zarar fazlası görüntü kirliliği :)

• hayır ben sevıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Mekik doğru duruş ve doğru nefes alma tekniği ile çekilmeli demek ki sen ikisini de yanlış yaptın ve spor öncesi esneme ve ısınma yapmadın
    malesef spor dışında göbek eriten bir şey yok diyetler göbek eritmez aksine daha çok sarkma yapar sen spor konusunda bilgisi olan birinden yardım al ya da yapabiliyorsan spor salonuna başla

0|0
    0|0
    • Bugün spor yaptım yarim saat bu seferde ayağıma kramp girdi :D vücudum harekete karşı direnç gösteriyo sanırım

• Hayır onunla alakası yok ve kendi başına spor yapma bir yerini sakatlayabilirsin dediğim gibi doğru yapmıyorsun herhangi birinden yardım al alıyorsan internetten biraz araştırma yap doğru olanı bul ve spor sonrası protein almayi ihmal etme

• Sabahları limonlu sıcak su iç. 2 haftada erir.

0|0
    0|0
    • Hiçbi şey yapmaya gerek yok mu

• Canım verecek bir şeyin yok zaten :) Babamda içiyordu göbeği erisin diye.

• Öyle deme ben 2 sene öncesine kadar 39 kilolardaydim zorla aldım kilo oda göbekli oldu işte :(

• Zumba dansını yap ya da kursuna git

0|0
    0|0
Yükleniyor...