Erkekler nasıl kızları beğenir?

erkekler nasıl kızları beğenir daha doğrusu kaşar tipli kızları mı daha çok beğenir yoksa oturaklı yeri geldiğinde gülen yeri geldğinde oturan kızları mı yoksa sessiz içine kapanık hafif ezik tipleri mi ? sadece meraktan sordum ben 2 tipleri beğenirdim erkek olsam :)

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• kaşar olarak sadece peynir severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Her şeyin yeri ayrıdır biraz ondan biraz bundan.

0|0
    0|0
  • kızlar zaten evlenme zamanları gelene kadar kaşr olsalarda evlilik zamanı geldiğinde mutasyona uğrayıp namuslu oluyorlar :)))

0|0
    0|0
  • Hemcinslerim enteresandır; ekseriyeti bir gül koklama eğiliminde olduğundan kaşar tipleri beğenirler lakin evlilik vakti gelince bu kez harıl harıl koklanmamış gül aramaya başlarlar dolayısıyla oturaklı tiplere yönelirler .. Garip değil mi?

0|0
    0|0
  • ne saçma bir soru. kaşar kızları neden beğenir erkekler sence? kolay becerecekleri için. oturaklı kızları neden beğenir? duygusal birikim yapacakları için. yani biri bel altı biri bel üstü ayrı kulvarlarda.

0|1
    0|0
  • Oturaklı yeri geldiğinde gülen yeri geldiğinde ciddiliğini koruyabilen kız benim için candır her zaman. Tek gecelik ilişki kovalayan kişiler kaşar kızlara sempati duyar. Buda bana göre ters bir durum

0|0
    0|0
  • ortama ayak uyduran nerede dur diyeceğini bilen bi kız benim favorimdir..

0|0
    0|0
  • KAŞAR OLANLARI BEĞENMEKTEN ÇOK ŞEY YAPARLAR ŞEY İŞTE ... :)

0|0
    0|0
  • yabancı cay ve caykur karısımı bır dem olsun...

1|0
    0|0
  • kaşarına göre değişir

0|0
    0|0
  • İki tip beğenilir ama kaşarlar vakit geçirmek senin ezik dediğin insanlarla da evlenmek için genelde

0|1
    0|0
  • erkeğine göre değişir.

0|0
    0|0
  • Kaşar kız beğenilir ama evlenilmez..

0|0
    0|0
  • Beğenmek mi? Tek kelimeyle tiksiniyorum.

1|0
    0|0
  • erkekler hepsini sever ama evleneceği kişiyi çok iyi seçer

0|0
    0|0
  • Çok güzel olanlar var elbette. Yazık ediyorlar kendilerine.

0|0
    0|0
  • anca gecelik ilişki

0|0
    0|0
  • Kaşar kızlar bende uzak dursun lütfen...

0|0
    0|0
  • kaşar kızlar ilgimi çekmez

0|0
    0|0
  • severek yerim

0|0
    0|0
  • kaşarı sadece tostta severim oda çift kaşarlı

0|0
    0|0
  • kaşarın hertürlüsünü begenerek yerim

0|0
    0|0
  • erkeğe göre değişir.. kimisi kaşar sever, kimisi ... ;)

0|0
    0|0
  • oturaklı yeri geldiğinde gülen yeri geldğinde oturan kızları

0|0
    0|0
  • herkesi beğenebilir ya kimi beğenir kime beğenmez değişik bi olay bence

0|0
    0|0
  • beğenenler var beğenmeyenlerde var eğer abaza ise erkek beğenir efendiyse kıza bakmaz bile unutma

0|0
    0|0
  • kaşar derken:)

0|0
    0|0
  • kaşarıda severim ama taze olduğu sürece :)))) tostu güzel oluyor

0|0
    0|0
  • kaşar kızlar aynı zamanda basit oldukları için yatmak için ekstra zaman harcaman gerekmez. onun görevi cinsel ihtiyacını karşılamaktır.. Oturaklı kız candır adamın dibidir fazla söze gerek yok : )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu erkege bagli bence.. eglenmek isteyen erkekler kasar ister, ciddi düsünen erkekte hanim hanim kiz ister. sevgilim mesela tiksinir öyle kizlardan, diskolara barlara hic gitmez sevmez öyle pis ortamlari, benim hic sevgilimin olmadigini cok begeniyordu ve o yüzden beni istedi. yani demek istedigim erkegin niyetine bagli aslinda ama bildigim kadariyla dengeli ve düzgün kizlardan daha cok hoslanirlar

0|0
    0|0
    • ama artık bir sevgilin varmış ve bu erkek arkadaşınla geleceğin belli değil. ileride başka bir sevgilin olduğunda hiç sevgilin oldu mu sorusuna hayır diyemeeyeceksin.

• ben benimle ciddi düsündügünden emin olduktan sonra cikmaya basladim onunla bundan öncede 3 sene konustuk yani kolay kolay ayrilmayiz insallah

• ellemek için hep 1. ama iş ciddiyetee gelince hep 2. derler

0|0
    0|0
  • 2kısı ben oluverıyoommm :D bnce begenmezler kullanısa elverıslı bulurlar 1.sını 2.sı ıdealdır .3su adamına göre bu karı evde ıs grur dye evlenılır :D

0|0
    0|0
  • Soruyu açalı 32 saniye oldu. Hala gülüyorum.

0|0
    0|0
  • evet onları beğenirler ama evlenecekleri vakit işler değişir :D

0|0
    0|0
  • artık makbul olan kızlar kaşar kızlar

0|0
    0|0
  • Erkek olursam bi gun , vucut yapip kasarlarla gezicem.

0|0
    0|0
  • hanım hanımcık kızları beğeniyom demeyin şimdi. bütün erkekler hep kaşarlarla takılıyor dışarda çok görüyorum

1|0
    0|2
Yükleniyor...