Diyet listesi tavsiyeleri?

tek tıp olmayan saglıklı dıyet lıstelerı verecek olan var mı? saglıklı ve kalıcı bır sekılde kılo wermek ıstıyorum yardımlarınızı benden esırgemeyın?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Diyetisyen kontrolünde yaptığım diyeti seninle paylaşmak isterdim fakat herkesin boy kilo ve yaşına göre ayrı yazılır fakat benim tavsiyem sabah kahvaltında 2 dilim ekmek öğle yemeğinde 2 ekmek akşam yemeğindede 1 ekmek olucak şekilde günde 5 tane ekmek yemen çok daha doğru sabah klasik kahvaltımızdan öğle sebze yemeklerimizden akşamda et tavuk balık baklagil bu şekilde sınırlı şekilde beslenirsen ve günde 2 kez ara öğün olarak yeşil çay bir kuruyemiş seçip bir avuç yersen akşam saat en geç 7'den sonra bişey yemezsen birazda sporla desteklersen onuda geçtim hafif bir yürüyüşle bile o kiloları tıkır tıkır verirsin :)

0|0
    0|0
    • olsun paylasabılırsın en azından bır yol olurdu bana :) sımdı sabah kahvaltısında pynır zeytın yumurta yesıllık 2 dılım kepek cavdar ekmegıyle kahvaltı yaparım ok... arada bı kere normal meyve yesem bı kerede kuruyemıs tarzı mesela 10 badem 2 kuru kayısı seklınde yanında yesıl cayla oglen ıs yerınde ne yemek cıkarsa azar azar onlardan alsam nasıl olur cunku ben pılav makarna bulgur ekmek almıyorum oglen neden dersen ıllakı ıctıgım corbanın ıcınde sehrıye un bısey oluyor o zaten ekmek yerıne gecmes mı bırde ben 7 de cıkıyorum ısten yemek yeme ımkanım yok aksam yemegı yerıne salata veya yogurt yesem nasıl olur cok mu vucudumu zorlamıs olurum.. haftada 4 gun spor salonuna gıdıcem cardıo yapıcam ıns sen ne kadar kılo verdın canım. kactan kaca dustun? dıyet lıstenı benımle paylasır mısın rıca etsem cok mu sey ıstemıs olurum :)

• anladım tatlım tesekkur edıyorum o halde :)

• Rica ederiim

Erkekler Ne Diyor 2

• %100 etkili çözüm 3-4 Kaşık yoğurda 1-2 Çay kaşığı pulbiber at ve günde EN AZ 2 öğün yap istersen 3-4 öğünde yapabilirsin ve bunu 1 ay boyunca yap ayrı yeten spor yapmazsanda olmaz koş mekik Çek ve ayakta iken iki kolunu Öne uzat bacaklarını omuz genişliğinde aç 20-30 defa Eğil kalk ilkouldaki ÖĞRETMEN cezası gibi son anlattığım

0|0
    0|0
    • Sadece yoğurt ve pul biber mi yiyecek yani gün boyu?

• Ben 1 ayda verdim 83 den düştüm

• maasallah ne guzel :)

Kızlar Ne Diyor 2

• dıyet lıstesı dıye bırsey yktur 3 ana 3 ara ogun seklınde beslenmelısın sabahları zeytın peynır 2 dılım ekmekle normal kahvaltını yap sonra 2 adet meyveyle ara ogun daha sonra 2 kasık karbonhıdratlı b ır yemek ve 2 kasık sebze yemegı ıle ogle yemegı sonra tekrar ara bu seferkı ara kuruyemıs olabılır aksam proteın agırlıklı beslen geceleri ara ogununde süt olsun haftada bır kendını odullendır ve spor yap farkı gorursun

0|0
    0|0
    • merhaba tatlım tavsıyelerın ıcın oncellıkle tesekkur ederım :)
      o zaman soyle dıyorsun sen dogru mu anlamısım
      sabah kahvaltısı peynır zeytın domates salatalık haslanmıs yumurta 2 dılım kepeklı cavdar ekmek falan
      arada meyve
      oglen corba sebze yemegı salata falan
      sonra arada badem cevız kuru kayısı fındık falan
      aksam salata tavuk balık et herhangı bırı
      aksamda sut yogurt faln
      tabı bırde spor pekı haftada kac gun ne kadar spor yapmak gerek?

• Evett aynen oylee hergun 45 dakika tempolu yurumek yeterli olur canim sabirli ol biranda verilen kilolar kalici degil kilo vermek uzun vadelo olandie

• aynen ben kalıcı kılo vermek ıstıyorum. ayda 4 kılo vermek en ıdealı sanırım

• Yedigin porsyonlari azaltmaktan ve ekmegi kesmekten, bol su icmekten ve spor yapmaktan yanayim.

0|0
    0|0
    • sabah kahvaltısı harıc ekmegı kestım hatta pılav makarna bulguruda kestım :) porsıyonlarımı azalttım ama su ıcmeyı sevmıyorum spoıada oructan sonra baslıcam ınss :)

• Bulguru neden kesiyorsun? En çok tüketmen gereken şeylerden biri :)

• kesınlıkle en az 2 lıtre :) ya aslına bakarsan evet yemem gereklı ama ısyerınde haftada1 cıkıyor zaten bıde yaglı yapıyolar almıyorum bende olcusunu ayarlayamam dıye bıde ben bulguru normalde sevmesdm hıc prıncı severdm onuda yemıyorun tadını bıle unuttum :) 3 4 aydır

Yükleniyor...