Böyle bir şey için bu kadar üzülüp kafasına takip benden uzaklaşması normal mi?

Erkekler diyelim çok sevdiğiniz ciddi düşündüğünüz bi sevgiliniz var ama siz geçmişte kısa süren bi evlilik yaşadınız. Bunu sevgilinize söylemekte zorlanırmıydınız eğer öyleyse neden? Sevgilim son günlerde çok değişti içine kapandı uzaklaştı bende benden sıkıldığını düşünüp ayrılmak istediğimi söyledim çünkü bu davranışlarına anlam veremedim. Meğer benden sakladığı gerçek buymuş söylerse ondan ayrılacağımı düşünmüş ama tabiki benim için sorun yok yaşanmış bitmiş bişey sonuçta. Böyle bir şey için bu kadar üzülüp kafasına takip benden uzaklaşması normal mi?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• vlh eğer karsımdakini kaybetme korkusu varsa biraz zorlanırım

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• İlişkinin başında hep güzel yanlar görülmesi istenildiğinden başlarda yalanlar söylenebilir karşı tarafı tanımadığından değerde vermediğiniz için normal denebilir ancak iş ciddiye bindikten sonra herşey güzelce açıklanmalı yoksa işler kakaya sarar , ancak birazda kendini sorgula adamın gözüde korkmuş olmalı ki bunun gibi bişeyi sana söylemeye korkar olmuş...

0|0
    0|0
    • bana neden daha önce söylemedigini sordum dediki seni kaybetmekten korktum söylersem benden ayrılırsın diye düşündüm seni haketmedigimi düşündüm o yüzden senden uzaklaştım dedi. keske soyleseydi ben kotu bi tepki vermezdim bana soguk davranmasi daha cok uzdu beni

• haklısın bunlardan ders cıkarıp bundan sonra daha dıkkatli olucaz ayrıca sıkılma olayına da takmicam cunku bu normal bisey olabilir yani buyutup abartmicam bu en cok beni uzuyo :) umarım daha buyuk sorunlarla karsılasmayız. hersey icin tesekkrler .

• Rica ederim hakkinizda hayirlisi olsun...

• bu devrde o kadar mal erkek varkı kadını her halıyle kabul ederler o* gıbı hayat kadını yasayan kadınları bıle aldıklarını dusunursek

0|0
    0|0
    • kendimden degil sevgilimden bahsediyorum

• helal olsun kardes, iyi laf ettin, o yuzdende boyunuzlu erkekler cogaldi, allah kimseyin basina getirmesin :(

• amın kardesım amın bu tur kadınların da kızlarında allah cezasını versın bızdende uzak dursun

• üzülmezdim yerinde olsam

0|0
    0|0
  • polisi arar yardım isterdim uzaklaştırması için

0|0
    0|0
    • hadi be :D

• ara yardım iste ya olurmu öyle şey polisin görevi bu

• tamam hemen arıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!