Yolda giderken bir kız gördünüz onunla tanışmak istiyorsununz bunu nasıl yapardınız?

yolda giderken bir kız gördünüz onunla tanışmak istiyorsununz bunu nasil yapardınız . ona neler söylerdınız

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• beni önce takip ederlerdi sonra laf atarlardı. birkere bir mağazaya girdim arkamda 2 tane adam 30 yaşlarındalar. beni takip ediyolar mağaza içinde. sonra bir bluz baktım beğendiysen alayım sana dedi laf attı bana bende teşekkürr ettim ve hızlıca çıktım yüz vermedim. birkeresinde ben akşam dışardaydım çarşıda. bir sapık beni gözetliyomuş. 25 yaşlarındaki çocun teki farketmiş bilmem yalan yada doğru. yine ben mağazadayken geldi yanıma bu çocuk biyerde çay içeliimmi falan dedi bende hayır dedim sonra mağazadan çıkınca geldi yanıma anlattı çocuk seni gözetliyo dikkat et kendine kötü bi niyetim yok abi olarak uyarıyorm seni dedi cafeye gidelimmi çay içmeye dedi bende çocuun iyi biri olduğunu anladım cafeye gitik oturduk biraz sonra gtik. benim başıma çok geldi böyle günde 3 4 insan beni takip ediyodu geçen sene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• soylıycek sey cokta o sana neler syler o malum ... söver sayar bır gzel

1|0
    0|0
  • tipliysen ve kızla bi bakışma olayı olduysa git yanına selam ben ... de :)

0|0
    0|0
  • öyle olmaz.

0|0
    0|0
  • öpüşelim mi xD

1|0
    0|0
    • orçoyu biliyosan espri yaptığımı anlarsın :D bana biri gelip öyle dese sayarım ona .d

• tanımıyorum kı kızı bunu nasıl dememi beklersin ya ben kendimi ifade edemedim yada sen beni yanliş anladin ben sapıklık olsun diye değil gerçekten kızla tanişmak istediğim için bir cevap ariyorum ;)

Erkekler Ne Diyor 7

• link

Yolda olmaz ama yıldız teknikte oluyor :D

Kızlar duydukları cümle kadar üretici reddediyorlar yaa :D ama kabul edenler güzel ;)

0|0
    0|0
  • koşa koşa git bir çiçekçiden gül al. arkasından koşa koşa git bakar mısınız bu sizden düştü galiba de ver. sonra da merhaba be haydar - ben de melis ihihihih falan filan :P (Ama filmlerde oluyo böyle amk ?)

0|0
    0|0
  • burası amerika değil kuzen böle şeyler ters geliyor şahsen bi kız yapsa hışuma gider ama erkek yapsa belli olmaz :D

0|0
    0|0
  • Yolda giderken hiç tanımadığın bir kıza yanaşırsan kesinlikle red edilirsin bundan emin ol..

kızlar azda olsa güvenip tanıması lazım ve ortam öönemli

0|0
    0|0
  • Taş gibisin taş taş derim.

0|0
    0|0
  • selam tanışalım mı

0|0
    0|1
  • Hiç tanımıyorsan çok zor ne dersen de... Çok yakışıklıysan iş değişir konuşmana bile gerek kalmayabilir : )

0|1
    0|0
Yükleniyor...