2 saat bisiklet sürdüm ve?

Her yerim ağrıyor evde sular da kesildi duş alamiyorum :/ ne yapsam iyi gelir nasıl egzersizler yapmalıyım? Yarın yine sürcem de daha kötü olmasını istemiyorum

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Strech hareketler yap esnet. laktik asit ağrı yapar strech önüne geçer rahatlatır

1|0
    0|1
    • Tenk yu. ve bisikleti tempolu sürüyorsan direk. Binmeden önce isin. eğer Zayıflamak egzersiz için bisiklet biniyorsan pek yarari olmaz istediğin kadar :)

• Yorum da yanlış. Bisiklet sürmek yağ yakar ve kilo vermeye yardımcı olur.

• Arkadaşa hit antrenman lazim.. Bisikletten daha çok etkili. bölgesel değil. bende biliyorum yağ yakıcı olduğunu ama sebeplerini yazdım orada. strech her ikisi içinde gerekli. o antrenman anindan sonra hemen laktik asit gittiğinden pek emin değilim

Erkekler Ne Diyor 8

• Egzersiz yapma. Bol sıvı al, protein ve kaliteli karbonhidrat tüket.

1|0
    0|0
  • oturduğun yer daha çok ağrıyor bence

1|0
    0|0
  • Çok pis kokuyorsun yok ol :)

1|0
    0|0
  • En iyisi uyumak

1|0
    0|0
  • Birden yüklenme vücuduna minik kuş

1|0
    0|0
  • Adam akıllı dinlenmen gerek knk ya

1|0
    0|0
  • Hamlamissin

1|0
    0|0
  • Bu soru neden gizli

0|0
    0|0
    • Gizli profiller neden bu kadar rahatsiz ediyor sizi :p

• Keyfimden. d bundan sonra yapmam

• Merat. ettim. sadce senin. keyfine diyecegim. yok😉

Kızlar Ne Diyor 5

• kas gevsetıcı ıc ve uyu :)

1|0
    0|0
  • O ağrı uyumadan geçmiyor..

1|0
    0|0
  • Esnemen gerek güzelce kasların rahatlasın ;) bol su iç

1|0
    0|0
  • Uzan

0|0
    0|0
  • İki saat sürdüm heryerim agrıyor dıyorsun zorlanıyorsan eger en az bır saat sür hergun sonra alışa alışa ıkı saat fala nsürebılırsın hem agrılar gecıcek alıscaksın cunku bu normal agrıması.. ve eger bırakırsan bısıktlet surmeme dıyelım 2-3hafta falan surmedın yıne surersen yıne agrırır bu normal yanı ama hergun spor yaparsan cokda agrıların olmucak yanı az agrır normal yanı bısıklet bır saatte yap. pılates 20-30 dk pılates türleri yap hem sekıl fıt gıbı olur hem rahatlama vucudu ;) sıkı olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...