6 AYDA TAM 36 KİLO VERMEK İMKANSIZ MI?

İyi akşamlar arkadaşlar , 95-96 kıloydum 3 ay bıraz dıyet ve spor yaparak 10 kılo verdım 1 aydır aynı kılodayım vermedım ama almadım da haftaya oruc baslıyor oructa zaten veremem temmuz sonuna kadar 85-86 arası gıdıp gelsem yetet boyum 1.55 kılom 86.. bayramdan sonra spor salonuna yazılmayı planlıyorum agustos bası baslıcam ve 6 aylık uyelık yapcam ıns agustos-eylul-ekım-kasım-aralık-ocak olmak uzere.. arkadaslar 6 ay boyunca haftada 6 gun spor salonunda cardıo yaparak ( yuruyus bandı +bısıklet + cross + twıster bacak hareketlerı toplamda mınımum 1.5 saat ) ve sıkı bı dıyet programı uygulayarak 6 ayda 36 kılo verebılır mıyım? eğer verirsem vucudumda sarkma catlama vs olur mu?
nette bı vıdeoda gordum dıyetısyen aynen soyle dıyordu hızlı ve kalıcı kılo verebılmek ıcın haftada 6 gun spor yapılırsa karbonhıdrat ve yag yakımı azaltılıp proteın alımı arttırılırsa hızlı ve kalıcı kılo verılebılır. tavsıyelerınıze ıhtıyacım var lutfen yardımcı olur musunuz?

• ne kadar spor yaparsan yap 6 ayda o kadar kıloyu verırsen vucudun sarkar ve catlar
    A seç
  • 6 ay haftada 6 gun spor yaparsan vucudun sarkmaz catlamazda verebılırsın
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
13

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...