Size lakap taksalar tavrınız ne olurdu?

bazı arkdaslarıma ve bana durduk yere lakap takan bi erkek grubu var.. tavranız ne olurdu ?..

örnek olrak mesala; dün okuldan kayıyordum, bahceden geçiyorum böyle.. sınıftaki arkdaslar tabi 2 kişi onlar aaa anten kayıyor felan diyorlar.. yanındaki ona sımarıp oda aynı sekilde aynı tavırda hareket etti.. bende onlara cevap vermek istemedim.. ama bu buna cok dokundu gercekten, insanlar niye böyleki niye böyle davranıyorar..

sizce onlara bunu bir dakine yaptıklarında ne demeliyim.. sabrımın sonuna geliyorlar artık cünkü... lütfen yardım edin..

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Gayet ciddi bir ses tonuyla: Hayat dalgadan, gülmeden, alaydan ibaret değildir. Üstelik siz erkeksiniz buna daha çok dikkat etmeniz gerekir. Ama üzülerek görüyorum ki; " Erkeklik doğuştan gelen bir alın yazısı olsa da adam olmak herkese nasip olmuyor maalesef.." de ve ayrıl oradan.

1|0
    0|0
  • geçmişteki lakaplarım

güneşin oğlu

yengeç

pjjj kursat (cok serseriydim ozman)

şimdilerde bi ara kamyoncu diyolardı oda unutuldu

takma kafaa olur böyle şeyler yiğit namıyla anılır derler. sende onlara tak haa lakab aşağılaycıysa cok pis söverim.

1|0
    0|0
  • Yerli malı haftasını yanlış anladınız herhalde. Mallık yapmayın işinize bakın de.

1|0
    0|0
  • Sen onlara ayrı ayrı en az seni kızdıran lakap kadar onları kızdıracak lakaplar takabilirsin.

1|0
    0|0
  • bence kendileri ile konuşmalı yaptıkları şeyin çok rahatısız edici hoşlanmadıgınızı dile getirin sanırım vaz geçeceklerdir

1|0
    0|0
  • tepki gösterdikce daha cok üzerine kalır. gül gec. eğlenmene bak.

0|0
    0|0
    • ya beni küçük görüyorlar sanırım .. ben artık böyle yapmalarını istemiyorum...

• takılan lakaba bakar aslında hoşuma giden bir şey ise sesimi çıkarmam ama sinir bozucu bir şey ise patlama yaşayabilrim...

1|0
    0|0
  • 30-35 yaş aralığında ne okuyorsun? Okuldan kaymak ne demek ya ilk defa senden duyuyorum ya ? Okuldan kaçmak mı kast ettiğin mesela, nedir?

0|0
    0|0
  • Takana takarım.

1|0
    0|0
  • şiddet gösterebilirim lakabın derecesine göre

1|0
    0|0
  • 30-35 yaşında okula gidiyorsun :D

0|0
    0|0
  • Anten cevabını tuttum.

0|0
    0|0
  • aynen hiç cevap verme.sessizlik en güzel cevaptır.karşılık verirsen kendilerini adam sanarlar.

0|0
    0|0
  • lakap takmamışlar laf atmışlar :)

0|0
    0|0
  • Takana takarım.

0|0
    0|0
  • Önce lafa bak laf mı diye, sonra da söyleyene bak adam mı diye ve üzülme.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• okuldan kayma kısmındayım hala o nasıl oluyor ?

0|0
    0|0
    • yaa ben bahceden cıkıyorum onlar da bahcede volleybal oynuyorlar öyle..

• Pataklamalısın.

1|0
    0|0
  • Takamaz! ashdgf

1|0
    0|0
  • Bana faşist derler ve beni herkes böyle tanır ama pek umrumda değil açıkcası

1|0
    0|0
  • al ayağının altına

1|0
    0|0
Yükleniyor...