Yatağımın baş ucunda sarı büyük bir leke var büyü olabilir mi?

evet yatağımın baş ucunda yastığımın altı yani. sarı leke var büyük baya bu büyü falan olmasın domuz yağı falan sürüyolarmış :(

Güncellemeler:
çünkü benim teyzem büyücüyle arası var bu aralar o yapmış olmasın :S

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Gece ağzın akmışda olabilir. Dediğin gibi yağ lekesi de olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• çamasır makinasında yıka gecer

0|0
    0|0
  • bu tarz şeylere inanan biri değilim ama annem çok inanırdı. büyük ihtimalle olabilir. evliysen eşin seni domuz gibi görsün senden soğusun diye yapıldığı bir varsayım... tamamen senin inancına bağlı bence ;)

0|1
    0|0
    • saol üstad

• ne demek bilgi paylaşıldıkça çoğalan bişey ;) ama yinede dediğim gibi kişinin kendi inancına bağlı eğer korkmazsan bi etkisi olacağını sanmıyorum. ama korkarsan da psikolojik olarak bunları yaşadığını düşüneceksin falan...

• hmm olabilir..

0|0
    0|0
  • Yikamayi ve silmeyi dene gececektir Eğer gectikten kisa bir sure sonra ya da birkac gun icinde tekrar olusuyorsa sikintili bir durum sakin ha yakmayin bahsettigin gibi birsey varsa daha kotu sonuclar dogurur. Akan bir suya dereye ırmağa atıp kurtulun ayetel kursu felak ihlas ve nas süreleriyle birlikte haşr suresinin 21 ve sonrasındaki ayetlerini 7 defa bir suya okuyup için mümkünse o suylada banyo yapin dertlerini sıkıntılarınız Allah in izniyle gecer

0|0
    0|0
  • tamamda evin içinde kim sürecek senin yastığına domuz yağını?

yurttamı kalıyorsun?

0|0
    0|0
  • o ne ya domuzun kendıne hayrı yok sana ne yapabılır kı yağı korkma buyuye falan hala ınanan kabıleler varmı ya

0|0
    1|0
  • 3 ihlas bir fatiha be birde nas surelerini oku etkisi kalmayacaktır belki başka bir lekedir annene sor yada çarşafı degiş

0|0
    0|0
  • Kafanı dogru duzgun yıkamayıp yastık kılıfınıda uc aydır değiştirmiyosan, o sarı leke kendi pisliğinden başka bişey değildir.

0|0
    0|1
  • kanaat getirdim ki bu papaz büyüsü kızım, ha biz papaz büyüsünü bozamazmıyız? bozarız. ama papaz arkadaşlar varken bunu pek etik bulmuyoruz biz.

0|0
    0|0
  • Cahillik kadar kötü bişey yokkkk.

0|0
    0|0
  • evi yak kurtulursun büyüden

0|0
    0|0
  • Allah korusun walla

0|1
    0|0
  • Yastık kılıfı ve nevresimi değiştirsen?

0|1
    0|0
  • yastigini al karsina ve sert bir konusma yap bende o yastik baska yastiklarla kiristiriyor

0|1
    1|0
  • ben büyüye pek inanmam

0|0
    1|0
  • pisliktendir bence bi yıka.

0|0
    0|0
  • olabilir dikkatli ol

0|0
    0|0
  • gece ağzın açık uyuyo olabilrsin salyan akmış olabilir ters çevirmişsindir yastığı o lekedir

0|0
    0|0
  • O zaman o sarı lekenin yanına lacivert boya büyü bozulur.

0|0
    0|0
  • büyü olsada önemi yok Allah'ın izni olmadan büyü gerçekleşmez yeterki Allah'a güven

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle bir şey gelse başma, aklıma en son gelecek şey de büyürdür. İlginçsiniz.

0|0
    0|0
  • yatağı yak :)

0|1
    0|0
  • cinler shot yapmiş olabilir

0|0
    0|1
Yükleniyor...