Gençler ben nasıl kas yapabilirim?

arkadaşlar benim metabolizmam aşırı hızlı o yüzden kilo alamıyorum ama şu aralar göbeğim çıktı bildiğin ve bende bunu kasa çevirmek istiyorum. çok dengesiz bil dağılım var boyum aşırı uzun ama bacaklarım kalın kollarım ince. lütfen bana nasıl kol kası ve karın kası yapılır söyleyin.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun zamandır bu işin içinde olan biri olarak konuşayım şimdi dostum benimde metabolizmam hızlı ne yaparsam kilo alamıyorum ne denediysem olmuyor iştahım bile gelmiyor resmen 15 kilo eksiğim var boyuma göre. Kas işine gelince boyunu ve kilonu bilmiyorum fakat metabolizman hızlı ve kilo almakta zorlanıyorsan bacaklara çalışacaksın Bodybuilding'te bu esastır millet bacaklara çalışmanın gereksiz olduğunu sanıyor bilmiyor ki en çok bacak sayesinde testestoron oranı yükselir ve kas yapımı hızlanır. 1. si bacak dedik 2. si düşük ağırlıklarla çok set yapma, yüksek ağırlıklarla az set yap senin yapman gereken büyük kas grubunu çalıştırmak 3. sü ve en önemlisi beslenme vücut gelişimi olsun kas geliştirme olsun bu işin %70 i beslenme %20 antreman ve %10 u dinlemedir kaslar çalışırken değil dinlenirken gelişir:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• bak kardeşimde aynı senin gibi sayılırdı 186 boyu vardı 60 kg falan .. spora gitti.. 3 kere gitti daha ama etkisini şimdiden çok hafifte olsa gösteriyor.. incecik vücudu vardı kolları omuzları falan çalısmıs.. Bacakları kaslıydı zaten bacak calısmadı ama salonda her türlü işine yarayacak spor aletlerini bulabilirsin.. Utanma ve salona git.. 2 Ay içinde fit bir vücudun olur

0|0
    0|0
  • mekık çek

0|0
    0|0
  • Metabolizma hizli olan birinde gobek cikmaz ornegin : ben demekki normal gardes

0|0
    0|0
  • ağırlık kaldır

0|0
    0|0
Yükleniyor...