Beşiktaş'ı ve Samet Aybaba'yı nasıl buluyorsunuz?

Sezon başında ilk 10'a zor girer denilen bir takımın fizik gücünü bu kadar üst düzeye çıkartması, pas yüzdesini bu kadar arttırması, ofansta çok agresif bir yapıya bürünüp çok gol pozisyonuna girmesi ve ligdeki durumuyla herkesi şaşırtması Samet Aybaba'nın başarısı mıdır? Sezon başında Samet hoca gelecekse Tayfur neden gönderildi diyorken ben bile, bu gün Samet hocayı çok beğenmeye başladım. Gençlere yönelip Oğuzhan gibi bir yeteneği (maşallah) kazandırması cabası... Artı duruşunu, konuşmasını, hitabını, giyimini kuşamını dahi çok Beşiktaş'a yakışır buluyorum.

Sizler, özellikle Beşiktaşlı olanlar ne düşünüyorsunuz. Yorum yaparken Beşiktaş'lı olup olmadığınızı da yazarsanız sevinirim.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle sezon başında bi süpriz bekliyordum ben Beşiktaştan. Zor durumda olan takımlar genelde daha çok asılır maçlara. Ayrıca üzüldüğüm şey tamam belki Quaresma dan faydalanamıyoruz belki maddi açıdan kötü durumdayız ama elmizdeki futbolcuların değerini bilmiyoruz. Örneğin Olcay uuzun süre BJK da kalabilecek kapasitede bir oyuncu. Fernandes kalsın isterim ama açıkcası daha iyi teklifler alıp gideceğini düşünüyorum ben sözleşme bitiminde. Yerli futbolculara değer göstermek gerek zor durumda kalınca onlara kalıyor işimiz.

Ayrıca önceden Samet Aybaba'yı sevmezdm ama şimdi takdir ediyorum ; Fatih Terimin basın toplantılarını dinlediğimde hiçbişi anlamıyorum lafı geveleyp duruo. Kocaman desen zaten habire milleti suçluo karı gibi trip atıo. Ama aybaba hep net konuşuo bu hoşuma gidiyor açıkcası. Şampiyonluk beklemiyorum ama ilk 3 de BJK da yer alacak eminim...

GS ve FB oturup düşünmeli; o kadar para verip transferler yaptılar ama puan durumuna bakınca biz daha azimliyiz.

VEEEEEE Burak Yılmaz'ın o tiyatroculuğu olmasaydı o hakkımızı yemeseydi şuan lider dahi olabilirdik... anlayana... (BJK'lıyım tabiikiiii)

0|1
    0|0
    • Ağzına sağlık, söylediklerinin hepsine katılıyorum :)

• teşekkür ederim bi kız olarak sanırım fazla fanatiğim ama gerçekler bunlar...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Beşiktaşım şu an ligde seyir zevki en güzel olan takım.En fazla gol atan takım olmamız bunun göstergesi zaten.Devre arası yapılacak 2 nokta transferle şampiyonluğun en büyük adayı oluruz

0|1
    0|0
    • valla hiç umudum yoktu sezon başında, artı beklentimde yoktu aynı derecede... ama durum buraya getirdi, seyir zevki noktasında tartışmaya bile gerek yok zaten, çok keyifli bir takım olduk herkes için :))

• Oturup sadece Fernandesi izlemek bile büyük keyif.Bu hafta mahrum kalacaz gerçi

• Art arda 8 yenilgi gelirse gönderilecek kişidir.

0|2
    0|1
    • Beşiktaşlı mısın? Ligin başından bugüne kadar değerlendirirsen başarısız mı buluyorsun?

• beğeniyorum da savunma yapamıyoruz. 5 tane atıyorsak en az 2 tane yiyoruz

• Orayı baştan kurmak lazım gerçekten :)

• açıkçası bu kadarını beklemiyordum samet aybaba dan :D

0|1
    0|0
  • çok iyi buluyorduk keşke göndermeselerdi

0|0
    0|0
  • iyi fena değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...