Çok önemli bir konuda yardımınıza ihtiyacım var ne olur bir fikir verin

Üniversitedeki +40 yaşlarındaki bayan hocam benimle yatmak istediğini istediğini yapmazsam girdiği 2 dersinden asla geçirmeyeceğini eğer onunla yatarsan girdiği derslerin AA olacağını söylüyor özet olarak durum böyle ben kesinlikle istemiyorum ama o beni hep zorluyor siz böyle bir durumda olsanız ne yapardınız en yakın arkadaşım bile inanmadı ama gerçek ,bana sarkarken gizli videosunu çekip polise ve dekanlığa versem işe yarar mı ? yada başka bir fikriniz var mı ?

Güncellemeler:
Küçük mikro bir kamera aldım pazartesi kendisini gördüm hiç bir tepki vermedi sadece bir hevesdir belki geçti bakalım ilerde ne olacak

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben nerye gitsem hep yanımda ses kaydedici vardır ve durum beklediğim gibi gitmezse direk sesleri kaydeder sonra kullanırım.sende ya sesleri kaydet yada gizli küçük kameralardan sipariş ver.Erkeker icin kalemin basında ne bileyim başka bir cok yerlerde gizli kameralar var.bence onlardan kullanmalısın.cunku buyuk kamerayı bir yerlere saklamak lazım ne bileyim monte etmek lazım ki bunlar uzun is.eger bir ses ve ya video görüntüsünü ele geçirirsen artık bütün ipler senin elinde olur.Basarilar...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öyle geçeceğine sınıfta kal.

0|0
    0|0
  • sınıtta kal ondan iyiy.en azından iffetini korumuş onuruyla kalmış olursun.o vaziyette ders geçmektense

0|0
    0|0
  • kul stori brocuğum.

0|0
    0|0
  • daha gerçekçi haberlerle gelin buraya

0|0
    0|0
    • gerçek olmasa gizli profille sorardım ister inan ister inanma

• profilindede tc numaran okul adın filan yazıyor zaten :)

Erkekler Ne Diyor 7

• AA iyi nottur :)

0|1
    0|0
  • pek inandırıcı gelmedi doğrusu...

ama eğer gerçekse diğer arkadaşlarla hem fikriim görüntüsünü kaydetmen lazım fakat görüntülerde senin de karşılık verdiğin görülmemeli onun seni zorlaması lazım...çocuk istismarından içeri girer hocan...ama yazık kadına ya yaşlıymışta zaten...çok mu çirkin...

0|0
    0|0
  • sana inanmazlar ki seni bile suçlu çıkarırlar o işten . bilmiyorum sen yinede hocanın teklifini düşün

0|0
    0|0
  • sen çek video yu senin elinde kozun olsun sen ona de beni geçirmezsen seni dekanlığa verir görevinden attırırım diye

0|0
    0|0
  • olum bak git derdim ben.

0|0
    0|0
  • ögle polise dekanlıga versen işin daha zor kadın hakklı cıkar

0|0
    0|0
  • caps at kanka :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...