Düzgün vücut için hangi spor dalını seçmeliyim?

Böyle çok kaslı iri yarı bi şey olmak istemiyorum ama uzun boyluyum, kiloluda değlim, omuzlarım falan geniş. Biraz fit, hafif kaslı dursun istiyorum. Bir de şu ara azcık göbek yaptım >) aklıma boks ve fitness var kararsızım?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle boks ile uğraş. dayak yerim darbe alırım diye sakın ama sakın korkma. iyi bir sövüş salonunda kendisini savunmayı öğrnmeyen birine vurmazlar. sadece boks ile de yetinme. boks- muay tai gibi farklı şeyler dene. mesela 1-1.5 sene boksla uğraş, sonra muay taiye geç farklı şeyler dene. Bu sporların sadece ısınma antremanları bile ani güç ve dayanıklılık sağlar. kan akışın hızlanır ciğerlerin daha çok çalışır, kılcal damarların açılır. kum torbasına vurmaya başladığın zaman hayatında yeni bir sayfa açılacak :D çok yorucu ama yoruldukça vurmak istiyorsun öyle birşey...

boks ile omuzların arka kolun güçlenir, şinav pozisyonunda çook uzun süre duraiblirsin. bu sana fanfinifon sırasında bayağı bir fayda sağlar ;)

dövüş sporlarıyla uğaşınca sanma ki psikopat ya da street fighter daki rtu ken gibi olacaksın. okuldaki beden dersleri gibi başlıor sonra gitgide zekli oluyor.

Libidon yükseliyor hayata tutunma azmin artıyor, olaylara daha sağlam tepkiler verebiliyorsun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bıraz body çalışmalsın.

0|0
    0|0
  • acilen bi spor salonuna yazıl :)

0|0
    0|0
  • Kickboks derim başka bişey demem :)

0|0
    0|0
  • Kickbox ile fitness'ı birada götürebilirsen harika bir sonuç çıkacağından eminim ;)

0|0
    0|0
  • yüzme ve koşu..koşu yapan erkeklerin bacakları kaslı oluyo

0|1
    0|1
  • koşu yap.

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Tekvando ve yüzme .

0|0
    0|0
  • hangi spor olursa olsun devamlı olduğun sürecem düzgün vücuda sahip olursun. boks tavsiye ederim ama yumruk yemeyi göze alamıyosan fitness

0|0
    0|0
  • Çok kaslı iri yarı bişey olmak istiyosan yüz derim.

Yüzmek boy uzatır omuzları genişletir ama çok abartmak istiyosan yüz ve badiye git.Fitness formda kalmak için yapılır ilk önce kaslarını bi geliştir ondan sonra fitness yap ikisi aynı şey değil.

0|0
    0|0
  • fitness orangutan gibi kaslı ama göbekli yapar seni. yüzme yüzme ve yüzme diyorum sana :)

belki sonra su topu falan oynayabilirsin ekstra olarak...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle fitness.Kaliteli bi spor salonuna yazıl azimle devam et bi süre sonra değişikliği farkediceksin.

0|0
    0|0
  • Fitness...

0|0
    0|0
  • Fitness en ideali söylediklerine göre.

0|0
    0|0
  • fitness, badi yap. hem ruhsal, hem fiziksel çok faydalarını görürsün. hem bu yaşında cinsel duyguların etkisinden kurtulursun. özgüvenin gelişir. ama bir hocanın yardımı ve gözetiminde yapmalı kurallara uymalısın.

0|0
    0|0
  • yüzme en idaili

0|0
    0|0
  • yüzmek lazım

0|0
    0|0
  • yüzme gerçekten vücudun üst kısımlarını geliştiren bir aktivite bacakların içinde koşu yapman yeterli olur .

0|0
    0|0
  • fitness yapmanı öneririm merak etme öyle çok iri kaslı olmak kolay bir olay değil zaten

0|0
    0|0
  • yüzme ve fitness derim arkadaşım.Gerçi senin yorumlarına da bakıp ben de bir taraz belirleyeceğim...Göbekleniyorum.

0|0
    0|0
  • yüzme derim ben...

0|0
    0|0
  • sınav mekık kosu egzersiz...

0|0
    0|0
  • koşu egzersiz bırazcık abartmadan mekik şınav :D

0|0
    0|0
  • futbol öneririm. örnek c ronaldo

0|0
    0|0
  • Güzel bir spor kompleksine bul yüzme ve fitness olsun düzenli 5 6 ay git bu bana yeeter bile dersinn

0|0
    0|0
  • boks bady yapanların fizikleri iyi

0|0
    0|0
  • benim tavsiyem vücut geliştirmeye git. fit olursun...

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Yüzmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...