Topuklu ayakkabı giymek istiyorum var mı benim gibi biri daha?

evet topuklu aykakabı giyip dışarıda dolaşmak istiyorum o yürümenin zevkini tatmak istiyorum benim gibi bir varmı acaba

Güncellemeler:
insanlar böyle soruları niye hemen cnsel sapkınlıga dönüştürüyor anlamadım gitti soruda cinsel sapkınlık iması varmı o yüzden kaba bir tavırla değil düzgün bir üslupla yazarsanız daha iyi olacaktır
size link link

0|0
23|11

En İyi Kız Görüşü

• 43 numaraya kadar mevcut neden soruyorsun ki al giy

0|0
    0|0
    • 41 buldum hatta modeli çok güzeldi ama kredi kartım onay vermedi

Kızlar Ne Diyor 22

• Çünkü topuklu unisex değildir sadece kadına özeldir.

1|0
    0|0
  • bu ne ya üst erkek alt bayan gibi duruyor :/

1|2
    0|0
  • Önce evde giyip deneyim edineydin , o kaldırımlarda yürümek her babayiğidin harcı değil , içinden nasıl geliyorsa öyle yap , senin topuklu giymek istemenin , giymenin kime ne zararı var ? ...

0|0
    0|0
  • Bayanların giydiği topuklu ayakkabıdan bahsediyorsan, ben sana açıklayayım; ilk kez giydiğinde alışmadığın için küçük kazalar yaşayabilirsin, ayakların uzun süre giydiğinde çok ağrır. Belki de topuklu ayakkabı giydiğinde biz kadınların siz erkeklere güzel görünmek için nasıl acılar çektiğimizi anlarsın :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • Cuce misin nesin :(

0|0
    0|1
  • O zevki doyasıya tadıyorum

0|2
    0|0
  • lady gaga nın klbi vardı.ordakii dansçılarda giymişti.Alejandro muydu neydi.

0|0
    0|0
  • Tutan yok, istiyorsan giy.

0|0
    0|0
  • iğrenç bnu yapn erketn anınd soğurm ıyy

0|0
    0|0
    • ya eşin giymek isterse

• üf boşarm ya ne zorluyosn ala sennn yüzüneden dul kaldm:)

• :::)))))

• tuhaf bırısın..

0|0
    0|0
  • Evet var. Ben de ince topuklu ayakkabı giyip dolaşmak istiyorum ancak olmuyor işte:(

0|0
    0|0
  • 43 numara kıllı ayakta,güzel durmaz.

1|0
    0|1
  • Ayakların bileklerinden kırılsın!

0|0
    1|1
  • öf ortaçağa dönüş.saçlarını da yaptır öyle bukle bukle.aslında olur mu olur.dur bakayım:/

0|0
    0|0
    • evet demi şöyle düşün diyelimki bir kostüm partisinde böyle bir adamla karşılaştım aynın fransız ların ortaçagdaki görüntünüsnde ama birden içi kaydı flört etmeye başladın ama derken o kişi o şekilde giyinme konusnda hasta oldugnu evlenseinzde evde o şekilde giyinmek istidiğin söyledi ne yaparsın

• isterse travesti olsun.

Da erkeklere aidiyet duygularıyla yaklaşamıyorum.evlenmem yani.birey haklarına tecavüz falan feşman...

• rüyamda bile topuklumla dolaşıyordum etkisine bakar mısın?

0|0
    0|0
  • Sana inat bir çift über yüksek stiletto geçirdim simdi ayaklarima. lutven çatla

0|0
    0|0
  • O kadar da zevkli değil ya ama istiyorsan giy bence

0|0
    0|0
    • ozaman niye giyiorsunuz

• vücudu daha güzel gösteriyor. gerçi ayakkabısına göre de değişir bazıları o kadar rahat oluyor ki evde bile onlarla gezmek istiyorum. bir de zevkli olmamasının bir nedeni de yollar. bozuk,çukurlu,taşlı bir yolda topukluyla yürümek işkence.

• Giy topuklu bütün gün yürü bakalım su toplayınca ayağın merakın gider ağrısıda cabası

0|0
    0|0
    • ben soruyu niye actıgımı anlayanlar az cok oldu ne demek istediğimi ama bazıları işi gaylıkla bağdaşlaştırdı arkadaşım

• Kardeş mi

• sözün gelimi

• neden olmasın sende giy.kadın erkek karıştı saten kimin ne olduğu belli değil

0|0
    0|0
  • evin içinde giy.

0|0
    0|0
  • iyiki kndini gizlemişsin yoksa küfürler yağardı sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ben bilmem eşim bilir programıneden mı gördün de heveslendin yoksa cok daha öncesinde vardı da şimdi mi dile getiriyorsun. topuklu giymek ilginç gercekten :) ama ayağına uygun numara bulabilirmisin bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • yok ınsallahda yoktur senın rengın ne lan

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Serhat Kidil kim yaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Kimse de çıkıp demiyor ki aga ayakların ne kadar da küçükmüş

0|0
    0|0
  • senin gibi birsürü hatun var sitede sana eşlik ederler rahat ol :))

0|0
    0|0
  • bunu moda da değil cinsellikte sor sen...

0|0
    0|0
  • Erkek tango ayakkabısından söz ediyorsun demi birader?Aksini düşünmek istemiyorum..

0|0
    0|0
  • ortam ılıdı:)

0|0
    0|0
  • Kadın ayakkabısındanmı sözediyorsun sen

0|0
    0|0
  • ne ayaksın oğlum sen?

0|0
    0|0
Yükleniyor...