Yeni evliyim temizlik yapamıyorum nasıl motivasyonumu artırabilirim?

Arkadaşlar yeni evliyim ve yalnızım evim çok büyük hiç temizlik yapmak istemiyorum sabahın 9 undan beri temizlik yapcam diyorum ama canım istemiyor sürekli böyle halsiz ve isteksiz oluyorum lütfen güzel yorumlar yapın bu yaşta benim kalkıp harıl harıl evimi temizleyip pırıl pırıl yapmam lazım evlenince tek başıma kalıp ev sahibi olmaya alışamadım desem 6 ay oldu bu konu yüzünden depresyona girdim ya da girmek üzereyim ben evim tertemiz olsun istiyorum ama komşunun kızı gelip temizleyecek değil benim evi ben yapmalıyım ama nasıl kalıcam canım istemiyor hiç bir zaman :-(

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Dönemsel bir şey bence psikolojik bir durum geçer merak etme içinde heves olsun yeter. Birde hava değisiminden kaynaklanıyor bu halsizlik durumu felan. şu an bile kalkıp yapabilirsin başla bir tane odadan devamı gelir :)

1|0
    0|0
    • Haklısın.. Bugün bitecek bu iş yorumun motive edici idi teşekkür ederim :-)

• Rica ederim :) bende teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• bence bir ucundan tut
    gerisi gelicek.

1|0
    0|0
  • evine gelecek bayanları düşün senin hakkında pinti diyecekler ıyk öğğ kaka kadın diyecekler sana. Küçük düşürecekler seni kendi altın günlerinde sen yokken hakkında ne konuşacaklar o pinti karı diye. :D

0|1
    0|0
    • Temizlik diyorum pintilikle ne alakası var

• Pinti cimri demek

• ne bileyim işte sende kirli olanından anla :D hakkat sen evlisin nasıl iş yapmıyorsun o koca nasıl aldı ki seni tembelsin

• Daha kucuk bir eve tasin

0|0
    0|0
  • yapma kocan yapsın.

0|0
    0|0
    • Oldu :-D. Zaten ondan utanıyorum bir yerden sonra yapmadım diye

• Maddi gücün varsa temizlikçi tut, ayda 2 3 kere gelsin işte

0|0
    0|0
  • Spor için motivasyon isteyeni duydum ama temizlik için ilk defa görüyorum bacım maruz gör lütfen :D

0|0
    0|0
  • Aç hareketli canlı müzik onu eşliğinde çalışınca faha isteki çalışırsın

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra bir çok kadın ayni

0|0
    0|0
  • kocandan para ıste yaptığın temızlığe karşılık para kazanınca motıvasyon artar sonra paranı bırıktır kocana ver ev bütçesine katkıda bulunmuş olursun ayrıca mutluluk yaşarsın

0|0
    0|0
    • Kocamın parası zaten bende duruyor ki :-/

• Yollamaz o alışmış bekar evine aman neyse ben temizlik yapmaya gidiyorum şans dile :-D

• gağılın l*n ben gelıyorum dıye bı haykır önce kırı boku bı ürküt :))

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben de hep temizlik pesindeyim ve hic usenmem. Insanin içinden gelen birsey demek ki

1|0
    0|0
    • Aynen içten gelmesi lazım çok istiyorum evim mis gibi olsun ama temizlik yapılacak oldu mu halsizlik isteksizlik çöküyor keşke senin gibi olsam hergün sabahları kalkınca evini derleyip temizleyip rahatça oturan kadın olmak istiyorum ne yapmalıyım senin gibi olmak için :-(

• Seni alan yaşadı :-D

• Aynen 😄😄

• Bir yerden başla muhakkak devamı gelir. Eğlenceli hale getirmeye çalış müzik filan aç

1|0
    0|0
  • sonunda temız oldugunu dusun

0|0
    0|0
  • Bismillah de basla

1|0
    0|0
  • Temizlikci çağır imkanin varsa

0|0
    0|0
  • Maddi durumumuz iyi ise temizlikçi tut

0|0
    0|0
  • Eşinle temizlik yap, bence eğlenceli olur :)

0|0
    0|0
  • evine birini çağır o gelcek diye hemen başla temizliğe psikolojik olarak mecbur hisset

0|0
    0|0
    • Biri geleceğinde koştur koştur yapıyorum zaten böyle yalnızken de hastalıklı gibi kalkasım gelmiyor

• Tamam teşekkür ederim kalkcam bugün bu iş bitecek kocam geç gelcek zaten :-)

• Niye evlendin ozaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...