Nişan düğün istemeden nikaha razı olan kız!

sorsan "ayy ben de istemem ne o öyle. düğün müğün saçmalık yeaa" diye kandırıp adamın anasını ağlatırlar daha sonra. ankara'nın bağları da büklüm büklüm yolları ile kaynananla dans ederken bulursun kendini. sakın inanmayın bak. en sağlam argüman da benim kızım bi kere evleniyo. lan biz boş zamanlarımda nikah mı kıyıyoruz sanki. hayır ayrıca ne biliyon belki boşancaz sonra kadın tekrar gitcek biriyle evlencek. buna inat karıyı boşayacan bakalım sözünde durcak mı. şuna bak lan.

ayrıca ben insanların evlendikten sonra neden onca saçmalığa rağmen boşanamadıklarını anladım. çocuk mocuk hikaye. çocuk ne lan. düğün ve nişan yüzünden. bu kadar şeye katlandıktan sonra insan ayrılamaz ki. valla ilerde evlendikten sonra kavga falan etsem, "lan o düğünde neler oldu öyle. ne çile çektik o gün. gidip barışayım" diye düşünüp ayaklarına kapanırım. bi daha böyle bi şeyi bi insanın bünyesi kaldırmaz. ondan bilerek yapıyolar işte.

eee var mı amaaaan nişan düğün de neymiş diyen genç arkadaşlar ?

Güncellemeler:
edit: yukardaki 2 paragraf çok secdiğim bi arkadaşımın bana yazdıkları hoşuma gitti ve gülümsedim :D
sevdiğim*

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• İlk defa haklı bir dişi görüyorum :D Yıldız taktım soruya..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• ilk önce tanışacaksın

sonra çıkacaksın

sonra aileler tanışacak

sonra istemeğe gideceksin

sonra söz kesilecek

sonra nişan olacak

sonra kına olacak

sonra düğün olacak

her şeyin bir edep bir usülü var ben istemem bunları direkt evlenirim dersen direkt boşanma salonunda bulursun kendini. ne kadar uzun olursa nikaha giden yol o kadar iyi. hem kendi kendinize daha çok tanışıyor ve aileler daha çok kaynaşıyorlar. doğrusu da budur. sen ilköğretime gitmeden master yapıp doktor olmak istiyorsun veya sürücü kursuna gitmeden ehliyet almak istiyorsun bu da böyle adet ve gelenekler vardır güzeldir beğenirsin beğenmezsin ama yılların oluşturduğu bir basamaktır. düğün de şarttır düğünsüz evlilik olmamalıdır

0|0
    0|0
  • Kimin düğününe gittin de böyle doldun ? :)

0|0
    0|0
    • arkadaşı everiyoz ya o doldu bakim nikah düğün istemeyen kız varsa alıcam :D

• nicki popo olarak doğmuş birisi arkadaşımı öldürür :(

• öyle şeymi olurmuş canım ne bu acele anne baba razı gelicek düğün,nişan olmadan olmaz

0|0
    0|0
  • ikinci seferde genelde düğün değil nişan tercih ediliyor demedi demeyin nasıl olsa yaptık bi düğün falan diyorlar :D

0|0
    0|0
    • nişanı kız tarafı yapar o yüzden kızlar genelde aman yeaaa ne nişanı ne töreni der :D

• amaan nişan diyorum yanlış oldu nikah o nikah :D

• :D

• Çocukluğum'dan beri her düğüne giderim hala oynamayı öğrenmedim 21 yasındayım ve hala düğün saçmalıktan ibaret olduğunu düşünüyorum. Nikah kıyıp kur'an okuturum . Allah inşallah bu görüşte bir kız çıkarır karşıma. ( AMİN)

0|0
    0|1
  • adres ver yarın istemeye gelek seni hacı

0|0
    0|0
  • Nişan, düğün istemeden nikaha razı olan kız candır:)

0|0
    0|0
    • link buradan mı aldın sorunu doğru söyle yoksa ekşi yazarı mısın gizli kullanıcı:)

• :) aşağıda bununla ilgili yorumlar var.

• Aynı dert bendede var nişanlım ılla tutturdu dugun yapmayalım one oyle dıye napcam ben yaa?

0|0
    0|0
    • aman kardeşim sakın yapmamazlık etme ilerde kafanı kurutur bak annem 30 yıl olmuş hala anneme bana bi düğün yapamadın puuuuuuuuuuuuuu yazıklar olsun bi pasta kesemedik diyor canını yerim yap sen düğününü kalmasın içinde :D

• 30 yıl olmuş annem hala babama dicektim yanlış yazdım bugun nolduysa bi düzgün cümle kuramadım :D

Kızlar Ne Diyor 4

• bende istemem . düğün olup da napacam? kalkıp oynamadımki hayatımda 1 kere. ankaranın bağlarını bilemiyorumda yolları rampalı zaten

0|0
    0|0
  • Copy paste'ine sağlık.

0|1
    0|0
    • edit kısmını okursan :)

• hı hı.

• sauronun gözü mübarek +

• "ayy ben de istemem ne o öyle. düğün müğün saçmalık yeaa"

1|0
    0|0
  • düğün istemem nikah kafi