Sevdiğim insanın güne gülümsemeyle başlamasını istiyorum...

Bunun için ne yapmam lazim ,mesela ne yazabilirim ona kalktığım gibi ilk aklima gelen insanın o olduğunu biliyor zaten kendisi ,çok özel çok :)

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes için öyledir sevilen insan özel olduğu için seversin zaten , şayet ilk aklına gelen olduğumu bilmek bile mutlu etmeye yeterdi , ayrıca bu kadar çok değer vermeyin derim zaman sevdiklerimizi elimizden almakta çok ustadır ansızın ayırabilir :(

1|0
    1|0
    • Çok doğru söylüyorsun ilgi gösterdikce karşı taraf uzaklaşıyo ,bu döneme girdik bizde ama yavaş yavaş toparlanıyoruz umarim bidaha olmaz

• Allah gönlünüze göre versin bu kadar arayış içinde olmayın çünkü kalpler bir olduktan sonra tek bir günaydın demesi bile yeterli olur diye düşünüyorum ayrıca kendi duygularınız daha önemli :)

• Sizinde gonlunüze göre versin ,teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 5

• Fazla yüz verme şımartırsın... Senin gibi düşünen bir sevgilisi olduğu için zaten çok şanslı... Çok fazla gösterme sevdiğini sonra üzülen sen olursun ...

1|0
    1|0
  • erkekler sabah kalktıklarında direk işemeye gittikleri için sen ne yzarsan yaz o sadece tuvalete gitmeyi düşünecektir :)

1|0
    0|0
  • günaydın kahvaltını yatağa getirmek esni öperek uyandırmak isterdim ama ne yyazıkki yanında olmsamda kalbinde olduğumu bilmeni isterim yaz erkek milleti ilgi ister

1|0
    1|0
  • ey aşk nelere kadirsin

1|0
    0|0
  • Günaydın mesajı atma yeter

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• allah daim etsin mutluluğunuzu :-)

ben hergün farklı kelime yazıyordum

sebeb-i hayatım

mutluluğum

huzurum

gün içersinndede arada atıyordum

1|1
    3|0
    • Sebeb-i hayatım mı? 21 aralığı iple çekmeye başladım.

• kız aşkını böyle ifade ediyor demekki neden hemen rencide etmeye çalışıyosun çingen:D çok ayıp çok. :D:D:D

• eger ince espiriden anliyorsa "daha uyanmadin mi hava cok karanlik" diyebilirsin :)

1|0
    0|0
  • fazla sımartma..gunaydın de yanına ozel bı kelıme yaz yater..

1|0
    0|0
  • bukadar ilgi gösterirsen değerin az olur. bırak o seni mutlu etmeye çalışsın.

2|0
    0|0
    • İçimde tutamadım napiim, sebeb-i hayatım. Haha.

• zaten çoğu zaman o yapıyo da bende mutlu etmek istedim

• kısa bi fıkra yaz gönder

1|0
    0|0
  • aman ne hoş.

0|0
    0|0
  • fazla ilgi iyi değil bence ilişkiye iniş çıkış lazımki değerini bilsin kendini biraz çantada keklik yapmışsın

2|0
    1|0
  • ne yazacağınıı biz söylersek gerçekci olmaz uyandığında onu düşün kalbinden aklından ne geçiyosa onları kelimelere dök arada küçük kelime oyunlarıda yap tabi :) ben sevgilimi gece uykuya yollarken en az 20 harika mesaj yazardım sabah uyandıgımda da en az 20 mesaj ben ondan görürdüm :) inan 1 2 sene geçtiğinde bile kelimelerimiz bitmemişti.

0|1
    2|0
    • Doğru söylüyorsun ,tabi karşılıklı olduğu sürece sıkılmıyo insan 2 senedir ayni dediğin gibi sıkılmadık bizde arada iniş çıkışlar oluyor tabi ama onlarda tuzu biberi :)

• Inşallah sanada mutluluklar :)

• teşekkür ederim :)

• içinden gelen guzel bi gunaydın

1|0
    1|0
Yükleniyor...