Gurur mu ağır basar aşk mı?

arkadaşlar öncelikle dalga geçmeden cevap verirseniz çok iyi olur... konuyu şöyle özetleyeyim...

birini çok seviyorsun onun geçmişte bir ilişkisi olmuş ve çok acı çekmiş seni sevdiğini söylüyor ama aklında onun olduğunu biliyorsun ve bi gün o kıza şans veriyor sözünü tutsun diye sana diyorki eğer sözünü tutarsa o ama tutmazsa ölene kadar sen diyor siz olsanız ne yapardınız ama gerçekten aşıksın ve ilk defa böyle bir duygu yaşıyorsun...cevapları bu gözle cevaplarsanız sevinirim...

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• ask agir basar seven insanda ne kadar gururlu olursa olsun.. ama bunun sonu da genelde pek hos olmuyorrr...

0|0
    1|1
    • sonunun olmayacağını biliyorum ama vazgeçemiyorum denedim olmadı oda bunun farkında zaten...

Erkekler Ne Diyor 7

• beni tanıdıktan sonra bi başkasına tekrar şans veriyorsa ona asla ölene kadar benimle olma şansı vermem..

0|0
    0|0
    • beni tanıktan sonra ama geçmişten gelen biri ne bileyim ya anlamak zor işte...

• yani ne yapmamı önerirsin vazgeç dersen denedim olmuyor başka çözümün varmı?

• başka bir çözüm mü var? akışına bırak o gelse bile sen evet deme o zaman.. zamanla nasıl olsa unutursun.. evet dersen eğer onun bigün yine ona gitme ihtimali var..

• böyle ben bi saçmalık duymadım arkadasım ksura bakmada o erkek gercekten karaktersizmişki sana bunu söylemiş o olmazsa sen diye yedektemi tutuyor seni bugün sana yaptını yarın emin ol ki baskasına yapar

1|0
    1|0
    • saçma evet ama kalp bu ondan vazgeçmeyi denedim kendimle çok mücadele ettim ama olmuyor şimdi ne yapacağımı da bilmiyorum kafam karmakarışık gururmla aşkım savaşıyo resmen...

• kader insanı düşün işte sigara içiyorsun mesela sana zarar verdiğini biliyorsn ama içiyorsun oda böyle bırakması zor içmesi zevkli ama zarar veren ooffff offf yoruldum valla

• :) sonunda öldüürüyor dimi ya abartıyorsun bence bu kadar bagımlıysan üzgünüm ama yarın baskasıyla yatsa bile yinede vaz geemezsin sanırsam neyse iyi geceler sana umarım pişan olmazsın

• helal olssun cocugaa dııyorum sana bunu kım yapr belkı sana asık olmamıs senı sewmıs ve deger wermıs kı sana yaln soylemıyor cevrene bak bı kım ask oldugu kısyle beraber şu an ;)

0|0
    0|0
    • o çocuğa helal olsun öylemi o kız onu nişandan iki gün önce terketmiş bana defol git dediğinde bile gidemedim ben dürüstlük herzaman marifet değil ama değilmi ya bilmiyorum ne yapmam gerektiğini nasıl davaranmam gerektiğini bilmiyorum...

• o zaman Allah hepimizin yardımcısı olsun...

• amin ecmain

• kopek gibi asik olsamda gururmu yenemiyorum ama gonllu baskasinda olan birinede asik olmazdim

0|1
    1|0
    • ben emrimde 20 kişi çalıştırıyorum onlara yeri geliyor emir veriyorum bir tek gönlüme söz geçiremiyorum...

• 20 mi? senin yasin basin kac ne is yapiyorsun yaw

• ben tasarım yapıyorum ve sorumlu olduğum 20 tane insan var . yaşım 23 ama yaklaşık 7 senedir aynı firmadayım neyse konumuz bu değil sonuçu değiştirmiyor hiç birşey.

• yara bandı olma

0|0
    0|0
  • bi yürü git ua hastamısın sen derdim

0|0
    0|0
  • benzer bi durumu ben de yaşadığım için anlayabiliyorum seni. ama sana şunu söyleyeyim. sen onu ne kadar sevmiş olursan ol, onun için sadece bi seçeneksin, tamam, belki o kız sözünü tutmayacak ve çocuk sana dönecek ama şunu unutma, o kızın ismi bile ilişkinde problemlere yol açacak. senin ne kadar sevdiğin bu gerçeği değiştiremiyor ne yazık ki. acı çekmeyi göze alabilmek gerekiyor bu durumda, yada acı çekmeyi göze alacak kadar sevmedim diyorsan restini çek çocuğa, şimdiden unutmaya bak, ileride daha zor olur ve zaten ileride o çocuk bi şekilde resti sana çeker

0|0
    0|0
    • sen vazgeçebildinmi. ayrıca zamanında resti de çekti bi mesajla bitti de dedi aradan aylar geçti ben dayanamadım sesini duyar duymazda ağlamaya başladım zaten bana tamam ağlama hiç ayrılmadık dedi... ve şimdi durum böyle bir önceki ayrılığımız o kız yüzünden değildi ama bu sefer çok zor durumdayım...

• Gerçekten sevmişsen unutamıosan ..Ne gurur Kalıo sende Ne Onur ..Bilsende acı ekeceğini yinede o der durursun vazgeçemez unutamassın ):

• aynen nilüferr yine duramadım onsuz...

Kızlar Ne Diyor 9

• ne olursa olsun gururumun önüne hiçbişey geçemez. akıllandım.

1|2
    0|0
  • bende çok kalıyorum bu ikilem arasında ama sonunda üzülmekten kırılmaktan değer verilmemekten korktuğum için gurur diyorum.Gurur önemlidir.Hemen hemen her aşk hele ki günümüzde bitmeye mahkum ama aşk bitince eski sevgilinin arkandan konuşmaması için gurur önemli.Kızlara önerim o siizin peşinizden koşsun zaten işin doğası gereğii bu böyle olmalı.Yani ilginizi belli edin ama ilk arayan siz olmayın o olsun.Kendinizi biraz ağırdan satın (:

0|0
    0|0
  • bir kere ikinci plana atıldın mı devamı gelir. kendi yoluna bak gurur önemlidir .seni sevenın gururunu kırmamaktadır marifet

0|0
    1|0
  • Tamam de bekle eğer kız sözünü tutmazda sana dönerse bas tekmeyi anlasın öyle yedek modda bırakmanın ne demek olduqunu.

0|0
    0|0
    • Biz saflar yalan solemiyoruz ,al işte ! Hos biraz bokunu cıkarmis ya.Nasreddin hoca demis ya : "Sen de haklısın !" :D ,

...bi dakka ya, ya herif naz ediyo sevgilisini test ediyosa,Psyco ca ama ben de yapmısımdır hos karlı cıkmadim ama durustlugume laf edemez hatta sen obur dunyadansin dedi ya o bana yeter.Yoksa yemiş mi la beni kaltak ! :D

• Zaten seçimini yapmış. Sonradan gelse ne fayda... Bir kere gururunla birlikte insanın kalbini de kıran bir şey olur ki! Telafisi olmaz. Başkasını tercih eden birini kim ister ki!

0|0
    1|0
  • gurur onemlı..

0|0
    0|0
  • 1.Yedek olmaya gururum el vermez

2.Bu denli karaktersiz bir insani sevmek akil isi degil...

1|0
    0|0
    • büyük konuşmamak gerek bende senin gibi düşünüyordum ta ki yaşayana kadar zaten aşk için akıl gerekmiyor...

• ben onu çok sevdim çok seviyorum belkide onsuz olamayacağımı düşünüp böyle yapıyordur. bigün ondan vazgeçebilirsem ki çok zor başka birine böyle bağlanırsam seni hatırlayacağım emin olabilirsin...

• Vazgec derim. Sadece senin degil kimsenin sevgisini haketmiyor. Bu cumleleri kuran insanda karakter zafiyeti vardir diyor ve gidiyorum..

• aşkın olduğu yerde benlik ,gurur gibi kavramlar olmaz. iki kişi yoktur ki gurur olsun..olamıyor ben de

1|0
    0|0
  • aşk. bende öyle olmuştu yani. gerçekten sevdiysen eğer aşk ağır basıyor.

0|0
    1|0
Yükleniyor...