Aynı sınıftayız hergün karşıma çıkıyor selam bile veremiyorum

merhaba arkadaşlar aynı sınıfta olduğumuz bir kızdı kahramanımız.ilk yıl ondan çok hoşlanmama rağmen bir türlü cesaret edip yaklaşamadım yanına ama en yakın arkadaşı benim önceden arkadaşımdı(zaten herşey onun yüzünden oldu)o zaten anlıyordu benim arkadaşından hoşlandığımı ama ben reddedeer korkusuyla bir türlü cesaret edip yaklaşamadım ve 1 yılı böle geçirdim 2. yıl ise canıma tak etti ve yavaş yavaş ortamlarına girmeye başladım bir iki muhabbetten sonra falan baya baya cafelere falan gitmeye başladık beraber ama ben onun yanındayken o kadar saçmalıyordumki bir türlü kendim olamıyordum ama en yakın arkadaşı yani benimde arkadaşım olan kız bana cesaret veriyordu en son birgün cafede otururken kankası 'haydi söyle onu ne kadar sevdiğini diye şarkı sölemeye başlayınca bende kayış koptu kendimi öyle bir gaza gtirdim söyliyeceklerimi o kadar çok prova ettimki hem samimi olsun hem yüzyüze olsun istedim ama neticede burdayım ona seni seviyorum dediğimde birkaç saniye düşünüp bende öyle birşey yok dedi o gün bu gündür kaçıyorum ondan ona nasıl davranacağımıda bilmiyorum sanki arada hala bana bakıyomuş gibi hissediyorum(gerçi konuşmadan önce uzun uzun bakışıyorduk gözlerinide kaçırmıyordu) ama yüzüne bakacak cesaretim yok bir anlamda nolacak bu işin sonucu yaaa bi el atın dostlar

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• of of of of :D öl sen kardeşim öl gerçekten gülüyorum ama çok fena durummuş allah yardımcın olsun :D çok kötü bozmuş :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• at üzerinden şu utangaçlığı ne güzel çocuksun reddetmez. başkada çaresi yok bu işin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• eziklik psikolojisinden kurtul gözünde de çok büyütme. terzi kendi söküğünü dikemez hesabı sennki

0|0
    0|0
Yükleniyor...