Sizce spor salonuna verilen para gereksiz mi?

Ayda 80 tl sizce oraya verilen para gereksiz mi. Fitness kısmına bu arada
Sizce spor salonuna verilen para gereksiz mi?

Güncellemeler:
Resimdeki vücut benim değil örnek vermek için atttım

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba ben fitness antrenoruyum eğer sporu biraz daha ileri seviye yapmak. istiyorsanız ( fotodaki bayan fiziği gibi ) bir salona üye olup fitness yapabilirsiniz ancak normal. şekilde yapayım diyorsanız herhangi bir koşu parkında düzenli olarak kosmaniz yeterli olacaktır.( fotoyu temsili olarak koydugunuzun farkindayim ama yorum yapan arkadaşlar fotoyu gercek sanmislar biraz bilinçsizce yorum yapmışlar çünkü böyle fiziği olan biri bu soruyu sormaz arkadaşlar )

1|0
    0|0
    • Aynen böyle vücudum olsa ne işim olur fitnessle :D Bu arada spor salonu kaç ayda etkisini gösteriyor?

• Spor salonunun etkisi size bağlı eğer beslenmenize , dinlenmenize ve çalışmanıza dikkat ederseniz ilk 3 ay içerisinde değişimi kendiniz farkedersiniz 6 ayda cevreniz farkederler 1 sene sonunda size sorular sormaya başlarlar sporcumusunuz, bransiniz nedir , çalışmalarınızı nasıl yapıyorsunuz seklinde sorular gelir.

Erkekler Ne Diyor 17

• Erkekler bir kaç ağırlık çeşidinde dumbell, kapı barfiksi vs şeylerle evde bodybuilding yani vücut geliştirme yapabilir fakat kızlarda bu durum nasıl olur bilmiyorum

1|0
    0|0
    • Spor salonu şart işte evde squat mekik ne varsa denedim tam etkisini gösterdiği an bıraktım spor salonuna yazılsam bırakmam yani o kadar para verdim boşuna gitmesin diye düşünürüm

• imkanın varsa salona gidebilirsin evde yapabileceğin şeyler sınırlı sonuçta yani ne alabilirsin plates topu vs. şeyler, spor salonunda her bölgeni çalıştıracak şeyler mevcut daha kısa sürede yağ yakabilirsin tabi unutmaman gereken birşeyde var vücut geliştirme olsun fitness olsun bu işin %50'sinden fazlasının ana kaynağı beslenme istediğin kadar spor yap :)

• 1|0
    0|0
  • Yağlı göbekli olmak daha gereksiz

1|0
    0|0
  • 3 aylık 210 veriyom değer bence

1|0
    0|0
  • Değer bence 😊

1|0
    0|0
  • kesinlikle değil saglıgı geçtim sosyal mekan niteliği taşıyo bıraz farklı insan görüyoruz

1|0
    0|0
  • asla değil :)

1|0
    0|0
  • Verim alabiliyorsan değil

1|0
    0|0
  • gerekli

1|0
    0|0
  • 65 lira veriyorum ben, gayet memnunum, fitness.

Eğer karşılığını aliyosan ne ala

1|0
    0|0
  • bak bakalım gereksiz mi?

1|0
    0|0
  • 80 tl gereksiz 50 tl lik bir salonla 80 tl lik salon arasında sadece büyüklük farkı vardır ve birkaç alet fazladandır emin ol o fazladan olan aletleri kullansanda kullanmasanda değişen bişey olmaz

0|0
    0|0
  • sen olsaydın resimdeki değerdi :D

0|0
    0|0
    • Sorudaki vücut bende olsa zaten fitnese gerek duyarmıydım mantık lütfen :D

• sonuçta oda fitness la oldu doğal değil yani :D

• bence gereksiz

0|0
    0|0
  • şu vucutla tabiki gereksiz

0|0
    0|0
  • Bu vucut seninse helal bu para daha fazla verebilirsin :)

0|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayir degil bence harika bisey spor

1|1
    0|0
  • Hayır gereksiz değil.

1|1
    0|0
  • sosyal mekan niteliği taşıyormuş nerde kro nerde keko hayvan barzo var hepsi orda bağırıyorlar haycan gibi ağırlık kaldırırken çıkarkende vucud yaptım ben der gibi kasıla kasıla çıkıyor sosyallik açısından duşunursek sosyalleşmek açısından gereksiz ama sağlık açısından vucud acısından gerekli

1|0
    0|0
  • Hayır değil.

1|1
    0|0
  • gereksiz değil tabiki düzenli gidersen verdiğin paraya değer sonucu alırsın

1|1
    0|0
  • gereksız

1|0
    0|0
Yükleniyor...