İnsanlara kızgın kalma yolları nelerdir?

çok büyük bi hata yapmış olsa bile insanlara kızgın kalamıyorum. bi anda sinirleniyorum en fazla 1.5 gün sürüyor. hoşlandığım çocuğa tavrımı koymam gerekiyo daha doğrusu onun için değil kendim için istiyorum bunu. sınırlı kalıp, kin tutamadığım için de unutmam zorlaşıyo onu.nasıl sınırlı kalıcam ben?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Demek ki yeteri kadar canını yakmamış.

0|0
    0|0
    • hayır bununla bi alakası yok. kisilik meselesi bu ama asmam gerekiyo bu sinirli kalamama durumunu da

• Oturmuş bir şeyi değiştiremezsin hele ki sen bunu kişilik olarak kabul etmişsen artık.

Erkekler Ne Diyor 6

• emin ol kalabilseydin istemezdin :)

0|0
    0|0
  • Kin tutmak iyi değildir.

0|0
    0|0
  • bende senin gibiyim malesef.

0|0
    0|0
  • duvarı yumrukla canın acıdıkca sinirinde artar

0|0
    0|0
    • o beyinsiz icin duvar yumruklayıp elimi acıtamam :D

• olmayan biseyi düsünüp sinirlenemem, olan biseyi düsündügüm halde sinirlenemiyorum

• o zmana gel seni bi dövüyüm sinirlen :) onu diyom yok bunu diyorum yok sen sinirleri alınmış birsin valla üzgünüm

• Sevdiğime karşı kin tutmam ama çok kinciyimdir. Bana yapılan hatanın ardından yıllar geçse unutmam.

0|0
    0|0
  • Herkesi kendin gibi gördüğünden oluyordur bu.

İşe kolay kolay güvenmemekten başlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • cok cabuk güveniyorum ama cok zarar görüyorum bu huylarımdan dolayı. zaten kolay güvenmesem sinirli kalmamı gerektircek bi durum olmaz da. bikere güvendim gecti o kısım artık şu an sinirli kalmam gerekiyor ona napıcam. bide hep kendini gösterme cabalarında yani gidip cakasım geliyo agzına şu an

• önceden gerektigi yerde tepki mi göstermiyodum da ama bu sıralar gayet güzel gösteriyorum hatta ilkinde cok sasırdı bagırınca ona :D

Kızlar Ne Diyor 3

• bende senin gibiyim sinirli kalamıyorum sessizliğe gömülüyorum

0|0
    0|0
  • ben çok feci kin güderim :D

0|1
    0|0
  • aklına getir yaptıkarlını hatırlat kndine çıkarımlarda bulun kin besle:/ sürekli alttan alırsan zamanla seni ezicek ben ne yapsam sallamaz dicek

0|0
    0|0
    • hayır ama ben ona artık tepkimi gösteriyorum da simdi kendi icimde nefret edip sinirli kalmam gerekiyo ona en fazla 1,5 gün sinirli kalabildim cünkü hahaha :D

Yükleniyor...